Spotkanie Polsko-Niemieckiej Wymiany Młodzieży w Niemczech

dscf1446W dniach 1-7 czerwca 2016r. po raz jedenasty 18-osobowa grupa uczniów pod opieką nauczycieli j.niemieckiego – p.Drężek i p.Piaseckiej odwiedziło naszą partnerską szkołę Ida-Ehre-Schule w Bad Oldesloe w Niemczech. Przez tydzień mieliśmy wiele okazji, aby bliżej poznać swoich partnerów. Mieszkając u niemieckich rodzin mogliśmy porównać zwyczaje codziennego życia, atmosferę i warunki panujące w domu. Zwiedziliśmy szkołę i braliśmy udział w lekcjach. Jak co roku odwiedziliśmy piękną Lubekę i Hamburg z największym portem. Wizyta w Hansaparku wzbudziła najwięcej emocji.

W dniach 22-28 września 2016r. będziemy gościć niemieckich partnerów w naszych domach i w Gimnazjum nr 7 w Koszalinie.

Agnieszka Drężek                                                                        Mini galeria