GIMNAZJADA W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT

pilka19 X odbyły się Mistrzostwa Koszalina( Gimnazjada) w piłce nożnej dziewcząt. Od paru lat nie mogliśmy dostać się do finałów. W tym roku w finale przegraliśmy III m (z Gim 6 ) rzutami karnymi. Dziewczyny zagrały bardzo dobrze w obronie , ale niestety nie mieliśmy napastniczek z mocnymi uderzeniami piłki. Bardzo trudno nam było zagrozić poważniej bramce przeciwników. Za to obrona była wyśmienita.

Wystarczy powiedzieć ,iż w trzech meczach straciliśmy tylko 3 bramki( w tym jedną z karnego). Rywalki – starsze i silniejsze fizycznie- miały dużo problemów z dostaniem się na nasze pole karne. Nasz zespół składał się głównie z dziewczyn z klas I. Jest to drużyna bardzo ambitna i z dużym potencjałem. W następnym roku mogą nas bardzo pozytywnie zaskoczyć.

Gim 7-Gim 9 – 0:1

Gim 7 – Gim 4 – 0:2

Gim 7 – Gim 6 – 0:0 (1:2 karne)

SKŁAD ZESPOŁU

Charuba Daria          I a

Grenda Martyna       I a

Gebura Inga              I b

Białecka Kinga         I c

Kałasz Patrycja         I c

Malinowska Paulina  II a

Rożnowska Natalia   II a

Matusiak Monika      III b

Ruszkowska  Agnieszka  III b