Wycieczka do – Heide Parku

W dniach 29-30 września 2016r. po raz ósmy nasza szkoła zorganizowała wycieczkę do „Heide Parku”. 43-osobowa grupa uczniów pod opieką pani Aliny Chęcińskiej oraz wspierających nauczycieli pani Justyny Kostewicz, pani Moniki Lisowskiej oraz pana Kamila Marcinowicza odwiedziła park rozrywki umiejscowiony w Soltau w Niemczech. Długa podróż, trwająca ponad osiem godzin w jedną stronę, zostałą w pełni zrekompensowana niezapomnianymi atrakcjami, które na zawsze pozostaną w pamięci uczniów oraz nauczycieli. Jak zawsze można było poszaleć na niesamowitych kolejkacjh górskich, dostać zawrotu głowy na ekstremalnych karuzelach, najeść się do syta barach lub restauracjach lub wygrać różne nagrody biorąc udział w grach zręcznościowych, których było mnóstwo na terenie całego Heide Parku. Nasza wyprawa była doskonale zaplanowana i zorganizowana a dodatkowo pogoda nam także dopisała. Pozdrawiamy wszystkich entuzjastów ekstremalnej rozrywki, którzy doświadczyli tego niesamowitego miejsca.