Jesienne zespoły metodyczne z wychowania fizycznego.

mini148_tabata_20161108162124_img_0964W dniach 18.10 i 8.11.2016 w naszej szkole odbyły się jesienne zespoły metodyczne z wychowania fizycznego organizowane przez Centrum Edukacji Nauczycieli w Koszalinie. Temat warsztatów prowadzonych przez nauczyciela naszej szkoły, pana Marcina Odżygóździa, brzmiał: „Tabata – metoda intensyfikacji lekcji wychowania fizycznego i zajęć ruchowych.”  Po wprowadzeniu i części teoretycznej przedstawione zostały praktyczne metody wykorzystania tabaty w lekcji wychowania fizycznego. Wszystko wypadło
znakomicie dzięki dziewczętom i Kacprowi z klasy IIA, którzy z dużym zaangażowaniem  przedstawili proponowane ćwiczenia. Nauczyciele wyszli z zajęć zaciekawieni nową metodą i pełni podziwu dla ćwiczącej grupy. Dziękujemy panu Cezaremu Kaczmarkowi (www.kcx.pl) za zdjęcia z wydarzenia. Zapraszamy do galerii.