TENIS STOŁOWY DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

24 i 25 października odbyły się Mistrzostwa Koszalina w drużynowym tenisie stołowym.

Dziewczęta w składzie: Marta Baraniecka (II a) i Gosia Polańska ( II c ) zajęły IV miejsce i na pewno nie pokazały swoich wszystkich możliwości. Po zwycięstwie nad Gim 5, przegrały z Gim 11 i Gim 3. W następnym roku, jak będą ćwiczyć mogą wygrać, bo rywalki były w zasięgu naszych tenisistek. Naszym dziewczynom zabrakło tylko ogrania.

Chłopcy zagrali naprawdę bardzo dobrze i zajęli II miejsce. Losowanie przeciwników było dla nas przychylne i aby grać w finale wystarczyło wygrać z Gim 11. I tak też chłopcy zrobili Po bezapelacyjnym zwycięstwie w singlach (Pawłowski Wiktor 3:0 i Ebertowski Michał 3:0) potwierdziliśmy prymat w deblu (Pawłowski, Piekacz Gracjan 3:0) i w finale spotkaliśmy się z Gim 9. Przegraliśmy mecz  2:3. Po singlach był remis, ale debel przegraliśmy. W niczym to jednak nie umniejsza sukcesu naszych chłopaków. Gim 9 miało zawodnika grającego w II lidze tenisa stołowego i nikt z koszalińskich gimnazjów nie był w stanie mu sprostać. Kolejna szansa za rok.