Drodzy Rodzice

Ogłaszamy, że w dniach od 6 do 8 grudnia będą przeprowadzone egzaminy próbne. Stąd kilka komunikatów o organizacji pracy w tych dniach.

Wtorek – 6 grudnia:- tego dnia przeprowadzamy próbę generalną, tak aby przeprowadzić rzeczywistą symulację, ze wszystkimi czynnościami występującymi podczas egzaminu.
Uczniowie przychodzą na galowo i mają legitymacje szkolne. Pełna powaga jak przystało na egzamin państwowy.
a)  Uczniowie klas 3 przychodzą na godz. 8.20
b) nauczyciele zaangażowani do komisji rozpoczną pracę od godz. 8.00
c) o godz.8.30 przewodniczący komisji z uczniem zgłaszają się do pokoju dyrektora po egzemplarze zadań egzaminacyjnych . Czas i harmonogram pisania jest zgodny z procedurami OKE.
d) uczniowie klas 1 przychodzą na godzinę 10.00 do sal na parterze i tam przygotowują się do GIMNAZJADY.
e) Start GIMNAZJADY o godz. 11.00. Czas trwania około 2 godz.
f) uczniowie klas 2 wychodzą z wychowawcami do kina – organizacja we własnym zakresie

Środa 7 grudnia - dzień 2 egzaminów próbnych (już bez napięcia jak w pierwszym dniu).

a) egzaminy piszemy od godz. 8.00 do 5 godz. lekcyjnej
b) klasy 1 i 2 przychodzą na 5 godz. lekcyjną

Czwartek 8 grudnia - 3 dzień egzaminów próbnych:

a) egzaminy językowe od godz. 8.00 do 4 godz. lekcyjnej
b) klasy 1 i klasy 2 rozpoczynają zajęcia od 4 godz. lekcyjnej (10.50)