Warsztaty dla nauczycieli wychowania fizycznego w Kołobrzegu.

dsc06763W poprzednim tygodniu uczennice klasy II A wraz z nauczycielem wychowania fizycznego, panem Marcinem Odżygóździem byli zaproszeni na warsztaty metodyczne dla nauczycieli wychowania fizycznego w Kołobrzegu. Po pozytywnym odbiorze poprzednich wystąpień i zainteresowaniu nauczycieli spoza naszego miasta, Centrum Edukacji Nauczycieli w Koszalinie zorganizowało szkolenie w Ognisku Pracy Pozaszkolnej w Kołobrzegu. Prezentacja i pokaz dotyczyły ponownie tabaty, jako metody intensyfikacji lekcji
wychowania fizycznego i zajęć ruchowych. Prelekcja wprowadziła licznie przybyłych widzów w temat, a dziewczęta w pocie czoła przedstawiły przygotowane ćwiczenia, za co otrzymały zasłużone brawa. Miło było zobaczyć zainteresowanie tematem wśród widowni i pokazać swoją pracę poza Koszalinem.

Zapraszamy do galerii  :)