Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym 2017

W marcu odbyły się szkolne mistrzostwa tenisa stołowego .W pierwszej kolejności startowali chłopcy klas II i III oraz dziewczęta wszystkich klas a następnie chłopcy klas I.

Zawody mają na celu dobrą zabawę oraz oczywiście wyłonienie najlepszych do reprezentowania szkoły w rozgrywkach sportowych .

W tym roku, następców obecnych mistrzów poznaliśmy w rozgrywkach klas  I .

Im -Grześ Babirecki I c, II m – Antek Tomczak I d oraz III m- Filip Sońta I d. Trzeba przyznać ,że chłopcy  reprezentują niezły poziom gry i jak będą ćwiczyć możemy być spokojni o przyszłość naszego tenisa stołowego.

W rozgrywkach dziewcząt zwyciężyła Wiktoria Śliwa III a , II m –Gosia Polańska II c, III m-Nikola Jackiewicz III a.

Rywalizacja starszych chłopców zakończyła się małą niespodzianką. Bezkonkurencyjnego dotąd Sebastiana Urbańskiego  II d  pokonał Wiktor Pawłowski  III a, a trzecie miejsce zajął Michał Ebertowski   II d.