Wizyta przedszkolaków

przedszkolaki_1Wychodząc naprzeciw zmianom, jakie szykują się w naszej szkole w związku z przekształcaniem placówki z gimnazjum w szkołę podstawową, w dniu 27.03.2017r. gościliśmy przedszkolaki z grupy „Biedronki” z Przedszkola nr 7 wraz z Paniami: Małgorzatą Grellus i Alicją Kowalczyk. Nasi młodzi goście w przyszłości zasilą szeregi szkoły i zostaną uczniami. Z dużym zainteresowaniem „Biedroneczki” wysłuchały więc utworu pt. „Bajka o krokodylu” Natalii Usenko, którą przeczytali uczniowie klasy IId z polonistką Pauliną Preckajło.
Przedszkolaki zwiedziły naszą szkołę, odwiedziły bibliotekę i salę gimnastyczną. Dzieci miały możliwość pobawić się piłkami podczas zajęć wychowania fizycznego i obejrzeć wspinaczkę skałkową jednej z uczennic naszego gimnazjum.
Na zakończenie wizyty otrzymały słodki poczęstunek i kolorowanki. Swoją obecnością wzbudziły radość gimnazjalistów i pracowników szkoły. W rozmowie stwierdziły, że szkoła jest fajna i chętnie będą do niej chodziły.
Było nam bardzo, bardzo miło gościć tak wspaniałych gości! Zapraszamy ponownie i pozdrawiamy serdecznie! Paulina Preckajło

Galeria