Bieg po ścianie IV

dsc07377Już po raz czwarty odbyły się mistrzostwa szkoły we wspinaczce skałkowej na czas „Bieg Po Ścianie”. Są to jedyne takie zawody w naszym mieście i rejonie. Zadaniem uczestników było pokonanie dwóch dróg w jak najkrótszym czasie. Zsumowany wynik decydował o miejscu w klasyfikacji końcowej chłopców i dziewcząt. Impreza przebiegła bardzo sprawnie, dzięki pomocy zaprzyjaźniony zapaleńców wspinaczki – Agnieszki Cios, Anny Kamińskiej i Artura Króla. Najlepsi otrzymali z rąk Pani Dyrektor dyplomy i
słodkie upominki. Zapraszamy do fotorelacji wykonanej przez Magdalenę Grzybowską z klasy IIIA :) A tak przedstawia się podium w obu kategoriach:

Kategoria dziewcząt:
1. Sabina Ćwikałowska IIA
2. Oliwia Dziuba IIA
3. Patrycja Kałasz IC

Kategoria chłopców:
1. Dawid Górczyński IIIC
2. Wiktor Pawłowski IIIA
3. Dominik Parafiniuk IIIC

Galeria