Noc w bibliotece

II Noc w Bibl1_5iotece

W dniu 31 marca chętni uczniowie naszej szkoły mieli okazję wziąć udział w II Nocy w Bibliotece. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 20.00 a zakończyło się o godzinie 8.00 rano następnego dnia. Pierwszą atrakcją było spotkanie z gościem koszalińskim podróżnikiem i fotografikiem – Edwardem Grzegorzem Funke.

Pokazał on prezentację pt.”Dzieci świata”, na której można było zobaczyć dzieci z różnych kontynentów (jak żyją, jak chodzą do szkoły). Następnie uczniowie wzięli udział w podchodach czytelniczych. Każda grupa miała znaleźć umieszczone w szkole wskazówki, wykonać zadania i odebrać nagrodę w bibliotece szkolnej. Kolejną atrakcją była gra w “Mafię” i nocne oglądanie filmu.

Uczniom, którzy wzięli udział w spotkaniu serdecznie dziękujemy za dobrą zabawę i do zobaczenia za rok!

B. Piasecka, M. Funke