Dzień Teatru

dsc_3941

27 kwietnia uczniowie klas drugich zaprezentowali swoje aktorskie talenty na organizowanym co roku Dniu Teatru. Uroczystość odbyła się w sali kina „Alternatywa”. Widzowie obejrzeli przedstawienia o różnej tematyce.
Klasa II a inspirowała się tekstami kultury, pokazała sztukę pod tytułem „Romeo i Julia, i inni”.
O stosunkach międzyludzkich mówiły scenki przygotowane przez klasę II b pod tytułem „Dziób w dziób”.

Na ring przeniosła nas klasa II c ( „Gala sportu” ), a na temat mody i strojów wypowiedziała się klasa II d ( ” Stosownie – niestosownie, czyli w czym do szkoły” ). Najwyżej oceniona została prezentacja klasy II c.
Drugie miejsce zajęła klas II a,
trzecie – klasa II d, a czwarte – klasa II b.

Najlepszy plakat przygotowała klasa II c.

Wszystkim gratulujemy!

Zapraszamy do galerii