Konkurs z języka niemieckiego

Konkurs z języka niemieckiego na pracę plastyczną w formie kolażu rozstrzygnięty!!!
Jest nam miło ogłosić, że pierwsze miejsce zajął Hubert Mokrzycki z klasy 2b, drugie miejsce przypadło Zuzannie Botkiewicz również z klasy 2b, natomiast praca Patrycji Wieloch z klasy 2a uplasowała się na trzecim miejscu. Zwycięzcom konkursu serdecznie gratulujemy!!!
Dla przypomnienia temat pracy brzmiał: „Niemcy – jak postrzegam naszych zachodnich sąsiadów?” i miał być wykonany w formie kolażu. Wszyscy uczestnicy konkursu wykazali się ogromną pomysłowością i kreatywnością w swoich pracach, dlatego jury miało nie lada problem z wyłonieniem zwycięzców. Liderzy konkursu otrzymali nagrody w postaci: przenośnych pamięci FLASH, słowników ilustrowanych z j. niemieckiego i różnych gadżetów z wydawnictw językowych. Dyplomy nagrodzonym wręczyła p. Dyrektor Ewa Domańska.