Kompetencje 2017

W naszej szkole odbył się test Kompetencji 2017.
Terminy testów są dwa 6-7 czerwca oraz 13-14 czerwca

Cel badania -„Kompetencje 2017” to nowoczesne narzędzie pozwalające na rzetelne porównania umiejętności uczniów. Oparte jest na najwyższych standardach badawczych, wieloletniej praktyce edukacyjnej i nowoczesnych technologiach. Diagnoza umiejętności uczniów prowadzona na użytek poprawy jakości nauczania. Uczniowie którzy pisali otrzymali indywidualne loginy i hasła. Raporty wyników dla uczniów, rodziców, będą dostępne ok 14 dni po zakończeniu realizacji badania  czyli około 28 czerwca.  Ten sam login i hasło umożliwia uczniowi na dostęp do wyników testu. Więcej informacji na temat testu kompetencji 2017 i późniejsze miejsce do logowania pod tym linkiem

evidenceinstitute