Sukces literacki w miejskim konkursie

mms_img-9524532240I znów wielki sukces literacki naszych uczniów w miejskim konkursie!

Dnia 12 czerwca br. odbyło się uroczyste wręczanie dyplomów i nagród w Gimnazjum nr 2 w Koszalinie, które zorganizowało III Międzyszkolny Konkurs Literacki „Jak to dawniej w szkole bywało”. Uczniowie pisali teksty poetyckie i prozatorskie pod kierunkiem polonistki Pauliny Preckajło, która jest bardzo dumna z tak wielkiej aktywności literackiej swoich uczniów. I w tym roku ponownie zdobyliśmy podium.  Oto nagrodzeni uczniowie:
1. Wiktoria Miller z kl. IIIC – I miejsce w kategorii poezja.

2. Oskar Kowalczyk z kl. IID – III miejsce w kategorii poezja.
3. Karolina Lechman z kl. IIIC – III miejsce w kategorii proza.

4. Marcin Franczak z kl. IIIC – WYRÓŻNIENIE w kategorii proza.
5. Jakub Drożdż z kl. IIID – WYRÓŻNIENIE w kategorii proza.

Bardzo, ale to bardzo gratulujemy wszystkim uczniom tak dużego sukcesu na polu literatury! Życzymy Wam Kochani, abyście nie przestawali tworzyć własnych tekstów. Paulina Preckajło

Galeria