Finał konkursu 3xI

Dnia 18 mKonkurs 3xI II edycja_1arca 2017 r. uczniowie Gimnazjum nr 7, pod opieką p. Parysa Trojana,  wzięli udział w III etapie konkursu informatycznego „Informatyka, Informacja, Infostrada” organizowanego przez Computer Collage i pod patronatem politechniki Koszalińskiej. Uczniami,  którzy we wcześniejszych eliminacjach szkolnych okazali się najlepsi i mieli okazję wziąć udział w dalszych zmaganiach byli: Konrad Okupski kl I, Paweł Zawada kl II i Filp Bieliński kl II.  Konrad Okupski zaprezentował poziom, który  pozwolił mu zdobyć III wysokie i prestiżowe miejsce na podium .

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom. Konkurs został przeprowadzony na bardzo wysokim, niemal ponadgimnazjalnym poziomie.  Gratulacje!