Integracja Ty i Ja

iv-europejski-festiwal-ja-ty_31Dnia 8.09.2017r. w ramach zajęć artystycznych wraz z Panią Agnieszką Dybzą-Zienowicz wybraliśmy się do Koszalińskiej Biblioteki Publicznej na 14. Europejski Festiwal „Integracja Ty i Ja”. Naszą grupę fotograficzną powitała Pani Barbara Bielińska-Jaroszyk – dyrektor festiwalu. Oglądaliśmy „Fotokonfrontacje” i  zwiedzaliśmy biuro festiwalu, a przy tym wszystkim towarzyszył nam weteran Szymon Mutwicki, który opowiedział nam, jakie wydarzenia spotkały go i jego kolegów na różnych misjach wojskowych poza granicami kraju. Pan Wojciech Szwej – fotograf i autor wystawy wprowadził nas w tajniki fotografii. Opowiedział nam o kadrowaniu, kompozycji oraz zasadach wykonywania zdjęć. Po spotkaniu nasi uczniowie Filip Bieliński i Kacper Markowski udzielili wywiadu do telewizji.
FOTORELACJA

Zapraszamy do galerii