Wybory do Samorządu Uczniowskiego

do Samorzadu_5Dnia 4 października 2017 przeprowadzone zostały wybory do Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole. Wszyscy kandydaci przygotowali plakat prezentujący swoją kandydaturę, a podczas wyborów przedstawili siebie oraz swój program. Do głosowania były uprawnione trójki klasowe.

W głosowaniu wzięło udział 24 uczniów, którzy wybierali swoich przedstawicieli spośród 4 kandydatów. Nad prawidłowym przebiegiem głosowania czuwali przedstawiciele samorządu, tj. Natalia Rożnowska, Wiktoria Szymańska, Kinga Białecka, Kacper Markowski, Damian Białecki, Hubert Stanisławski oraz Filip Bieliński. Wybory nadzorowała p. Domańska – wicedyrektor szkoły oraz p. Kostewicz – opiekun samorządu. W skład samorządu weszły 2 osoby: Grzegorz Babirecki oraz Adam Małecki z klasy 2c. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Justyna Kostewicz