Zajęcia terenowe w Kołobrzegu

kolobrzeg_7Przed Świętami  Bożego Narodzenia, w dniu 15.12.2017 roku w ramach zajęć artystycznych , dwie grupy fotograficzna i turystyczna wybrały  się na zajęcia terenowe do Kołobrzegu.
Dla obu grup była to kontynuacja zajęć poświęconych poznawaniu i dokumentowaniu atrakcyjności naszego regionu. Zwiedziliśmy najciekawsze miejsca, gdzie uczniowie mieli okazję spróbować swoich sił jako przewodnicy turystyczni i przekazać  nam swoją wiedzę o tych miejscach  i liczne ciekawostki o Kołobrzegu.
Grupa fotograficzna miała okazję ćwiczyć swoje umiejętności podczas pleneru nad morzem, a grupa turystyczna zwiedziła i zapoznała się z organizacją i funkcjonowaniem placówki sanatoryjnej. Poznali ofertę wypoczynku, leczenia a także oferty pracy w Sanatorium Kielczanka.
To był bardzo sympatyczny dzień, piękna pogoda, cudowne miejsca, świąteczne dekoracje. Wszystkim udzielił się świąteczny nastrój .
Na zakończenie tego miłego dnia wspólnie zjedliśmy obiad w odwiedzanej placówce.

Zapraszamy do galerii