Odwiedziny ZS numer 7 z Białego Boru

odwiedziny_zs_1Dnia 09.03.2018 naszą szkołę odwiedziła grupa uczniów wraz z nauczycielem z Białego Boru. Jest to II Liceum Ogólnokształcące głównie o profilach mundurowych takich jak : wojsko, policja, służba więzienna czy ratownictwo.

Szkoła przedstawiła nam swoją propozycję a uczniowie opowiedzieli pokrótce o profilach swoich klas. Pokazali nam filmik przedstawiający swoją szkołę i co możemy w niej znaleźć. 

Szkoła dla swoich przyszłych uczniów oferuje również internat i różne certyfikaty. Proponowane kierunki to : klasa policyjna, klasa wojskowa, klasa służby więziennej, klasa bezpieczeństwa wewnętrznego i ratownictwa oraz klasa ogólna.

Uczniowie tej szkoły pokazali naszym uczniom z klas trzecich pokaz musztry, rozbrajanie i  uzbrajanie karabinu. Także nasi uczniowie mogli doświadczyć rozbierania broni pod okiem doświadczonych uczniów.

Zespół Szkół nr 7 w Białym Borze przygotował również pokaz samoobrony, gdzie także nasi uczniowie mogli wypróbować różnych chwytów. Byliśmy bardzo zadowoleni z odwiedzin i prezentacji szkoły w Białym Borze. Bardzo dziękujemy za miłe odwiedziny.

 Zapraszamy do galerii