Konkurs z okazji Dnia Ziemi

Dzień ZiemiKonkurs dotyczy uczniów klas drugich gimnazjum nr 7 i uczniów klas siódmych szkoły podstawowej nr 17 w Koszalinie.

Międzynarodowe Święto Ziemi przypada 22 kwietnia, w związku z tym w naszej szkole organizowany jest konkurs pt. „Szanujmy naszą planetę Ziemię”.

Konkurs polega na wykonaniu przedmiotu z surowców wtórnych np. zabawki, jakiś przedmiot użyteczny –  typu biżuteria, lampka nocna itp. lub coś ze świata sztuki np. rzeźba wykonana z surowców wtórnych, może makieta coś przedstawiająca, itp. Dzięki Waszym fajnym pomysłom można nadać drugie „życie” rzeczom, które nie musza być przeznaczone do śmieci, np. butelki plastikowe, zakrętki, kapsle, papier, tektura, folia, itp.

Wasze prace będą ocenione (ocena z chemii) oraz będzie wykonana też wystawa Waszych dzieł na holu w szkole. Najlepsze prace będą też nagrodzone dyplomem.

Oceniać będziemy: estetykę wykonania pracy, pomysłowość, włożony wysiłek i ilość użytego materiału (w ramach recyklingu).

Prace mają być ładnie podpisane, imię i nazwisko oraz klasa.

Na Wasze prace czekamy do 26 kwietnia 2018r.

W Sali nr 2 w gimnazjum nr 7 zbiórka Waszych prac.

Życzymy ciekawych pomysłów.

Koordynator: nauczyciel chemii Katarzyna Ciechanowicz