Dzień Teatru

teatr_2018_14Dnia 24 kwietnia 2018 r. w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej odbył się Dzień Teatru klas drugich. Uczniowie odgrywali krótkie scenki lub skecze teatralne. Jako pierwsza wystąpiła klasa 2b, która wraz z klasą 2a zdobyła trzecie miejsce. Drugie miejsce zajęła klasa 2d, która również zdobyła nagrodę za najciekawsze plakat. Pierwsze miejsce przyznano klasie 2c. Wszyscy uczniowie bardzo starannie przygotowali się do swoich występów, pomagali im w tym wychowawcy: Aldona Błakita (2a), Agnieszka Drężek (2b), Rafał Marciniak (2c) oraz Marzena Funke (2d). Filip Babiński z klasy 2d otrzymał wyróżnienie za najlepszą grę aktorską. Wyboru najlepszej sztuki dokonało jury w składzie: Pani wicedyrektor Ewa Domańska, Pani Justyna Niemiec-Zawadzka oraz przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego Kacper Markowski.

Dzień Teatru jest ważnym wydarzeniem w historii naszej szkoły. Co roku klasy bardzo starają się wypaść jak najlepiej. Mamy nadzieję, że za rok również się spotkamy. Zobaczcie zdjęcia