Pomagajmy – dla Pani Beaty

Dla_Beaty1Nauczyciele naszej szkoły wraz z chętnymi znajomymi niosą pomoc dla jednej z koleżanek z pracy, która znalazła się w trudnej sytuacji życiowej. Od dwóch miesięcy rozpoczęła walkę z nowotworem.

Akcja rozpoczęła się zbiórką aby jak najszybciej rozpocząć leczenie przez pierwszy miesiąc. Leczenie trwa dłużej wiec akcja zbiorki trwa dalej.

26.03.2019 (wtorek) uczniowie z SU organizują w budynku gimnazjum kiermasz ciast i ciasteczek, z którego dochód będzie przeznaczony na leczenie Beaty. Bardzo proszę osoby, które chcą podarować swój wypiek na ten cel, o dostarczenie go do sali nr 2 (parter) lub do sekretariatu. Będziemy wdzięczni za wszelką pomoc. Pozdrawiam. Ewa Domańska

Samej Beacie życzymy aby pierwsza bitwa a następnie cała walka z chorobą zakończyła się zwycięstwem.

Pomożesz razem z nami?