Plany lekcji klas

1a 1b 1c 1d 2a 2b 2c 2d 3a 3b 3c 3d 3e
Poniedziałek
1
08:00 - 08:45
-
Język angielski
Justyna Kostewicz
19
gr1
-
Język polski
Paulina Preckajło
31
1d
Chemia
Justyna Niemiec-Zawadzka
2
2a
Religia
Beata Klimaszewska
16
2b
Informatyka
Parys Trojan
29
gr1
Język niemiecki
Agnieszka Drężek
13
gr2
-
Matematyka
Marzena Mrzygłód
25
3a
Wiedza o społeczeństwie
Agnieszka Dybza-Zienowicz
28
3b
Język polski
Dorota Herrmann
33
3c
-
Historia
Rafał Marciniak
30
3e
2
08:55 - 09:40
Fizyka z astronomią
Ewa Waszkiewicz
28
1a
Godzina z wychowawcą
Justyna Kostewicz
19
1b
Informatyka
Parys Trojan
29
gr2
Historia
Rafał Marciniak
30
1d
Język niemiecki
Marta Markowska-Staruch
22
gr1
Język angielski
Magdalena Sawicka-Gwóźdź
14
gr2
Chemia
Justyna Niemiec-Zawadzka
2
2b
Język polski
Paulina Preckajło
31
2c
Matematyka
Marzena Mrzygłód
23
2d
Godzina z wychowawcą
Agnieszka Drężek
13
3a
Język polski
Dorota Herrmann
33
3b
Matematyka
Ewa Domańska
25
3c
Język polski
Marzena Funke
32
3d
Religia
Beata Klimaszewska
16
3e
3
09:50 - 10:35
Matematyka
Magdalena Mucke-Maziarz
23
1a
Język polski
Dorota Herrmann
33
1b
Język niemiecki
Marta Markowska-Staruch
22
gr1
Język niemiecki
Agnieszka Drężek
13
gr2
Wychowanie fizyczne
Tomasz Pozorski,
sg 1
chłopcy gr.1
Wychowanie fizyczne
Piotr Stępnik
sg 2
chłopcy gr.2
Matematyka
Marzena Mrzygłód
25
2a
Zajęcia techniczne
Parys Trojan
28
2b
Wychowanie fizyczne
Anna Pasternak
sg 4
Chłopcy
Wychowanie fizyczne
Marcin Odżygóźdź
sg 3
Dziewczyny
Język polski
Paulina Preckajło
31
2d
Religia
Beata Klimaszewska
16
3a
Historia
Rafał Marciniak
30
3b
Język angielski
Magdalena Sawicka-Gwóźdź
14
gr1
Język angielski
Justyna Kostewicz
19
gr2
Chemia
Justyna Niemiec-Zawadzka
2
3d
Język polski
Marzena Funke
32
3e
4
10:50 - 11:35
Język polski
Marzena Funke
32
1a
Matematyka
Marzena Mrzygłód
25
1b
Religia
Jolanta Redlich
22
1c
Wychowanie fizyczne
Tomasz Pozorski,
sg 1
chłopcy gr.1
Wychowanie fizyczne
Piotr Stępnik
sg 2
chłopcy gr.2
Informatyka
Parys Trojan
29
gr1
Język niemiecki
Agnieszka Drężek
13
gr2
Język angielski
Justyna Kostewicz
19
gr1
Język angielski
Magdalena Sawicka-Gwóźdź
14
gr2
Wychowanie fizyczne
Anna Pasternak
sg 4
Chłopcy
Wychowanie fizyczne
Marcin Odżygóźdź
sg 3
Dziewczyny
Język angielski
Anna Okowicka
24
gr1
Język polski
Katarzyna Szymańska
31
3a
Religia
Beata Klimaszewska
16
3b
Chemia
Justyna Niemiec-Zawadzka
2
3c
Historia
Rafał Marciniak
30
3d
Matematyka
Magdalena Mucke-Maziarz
23
3e
5
11:45 - 12:30
Wychowanie fizyczne
Alina Chęcińska
sg 1
Chłopcy
Wychowanie fizyczne
Marcin Odżygóźdź
sg 2
Dziewczyny
Plastyka
Danuta Lech
16
1b
Historia
Rafał Marciniak
30
1c
Religia
Jolanta Redlich
24
1d
Język polski
Katarzyna Szymańska
31
2a
Matematyka
Magdalena Mucke-Maziarz
23
2b
Religia
Beata Klimaszewska
19
2c
Geografia
Aldona Błakita
22
2d
Fizyka z astronomią
Emilia Liput
28
3a
Matematyka
Ewa Domańska
25
3b
Wychowanie fizyczne
Ryszard Szafirowicz
sg 4
Chłopcy
Język angielski
Magdalena Sawicka-Gwóźdź
14
gr1
Język angielski
Kamil Marcinowicz
15
gr2
Chemia
Justyna Niemiec-Zawadzka
2
3e
6
12:40 - 13:25
Wychowanie fizyczne
Alina Chęcińska
sg 1
Chłopcy
Wychowanie fizyczne
Marcin Odżygóźdź
sg 2
Dziewczyny
Język niemiecki
Agnieszka Drężek
13
gr1
Informatyka
Parys Trojan
29
gr2
Plastyka
Danuta Lech
16
1c
Matematyka
Marzena Mrzygłód
25
1d
Geografia
Aldona Błakita
22
2a
Język polski
Katarzyna Szymańska
31
2b
Historia
Rafał Marciniak
30
2c
Muzyka
Jolanta Redlich
19
2d
Język angielski
Kamil Marcinowicz
15
gr1
Język angielski
Anna Okowicka
24
gr2
Chemia
Justyna Niemiec-Zawadzka
2
3b
Wychowanie fizyczne
Ryszard Szafirowicz
Brak sali
Chłopcy
Matematyka
Magdalena Mucke-Maziarz
23
3d
Fizyka z astronomią
Emilia Liput
28
3e
7
13:35 - 14:20
Język niemiecki
Monika Lisowska
13
gr1
Język angielski
Anna Okowicka
24
gr2
Wychowanie fizyczne
Marcin Odżygóźdź
sg 2
Chłopcy
Wychowanie fizyczne
Elżbieta Bigda
sg 1
Dziewczyny
Wychowanie fizyczne
Alina Chęcińska
sg 3
gr1
Wychowanie fizyczne
Ryszard Szafirowicz
sg 4
gr2
Plastyka
Danuta Lech
16
1d
Język angielski
Magdalena Sawicka-Gwóźdź
14
gr1
Geografia
Aldona Błakita
22
2b
Godzina z wychowawcą
Magdalena Mucke-Maziarz
23
2c
Wychowanie fizyczne
Kamil Chicewicz
Brak sali
Chłopcy
Matematyka
Marzena Mrzygłód
25
3a
Fizyka z astronomią

______________

.......
3b
-
Religia
Beata Klimaszewska
19
3d
Godzina z wychowawcą
Kamil Marcinowicz
15
3e
8
14:25 - 15:10
Plastyka
Danuta Lech
16
1a
Wychowanie fizyczne
Marcin Odżygóźdź
sg 2
Chłopcy
Wychowanie fizyczne
Elżbieta Bigda
sg 1
Dziewczyny
Wychowanie fizyczne
Alina Chęcińska
sg 3
gr1
Wychowanie fizyczne
Ryszard Szafirowicz
sg 4
gr2
-
-
-
-
Wychowanie fizyczne
Kamil Chicewicz
cku
Chłopcy
-
-
-
Zawodoznastwo
K.Marcinowicz
3d
s 15
Fizyka z astronomią

____________

.......
3e
9
15:15 - 16:00
Wychowanie fizyczne
Alina Chęcińska
sg 1
Chłopcy
-
-
-
Alina Ch.
godz. 11 i 12 lekcja
2a
-
-
-
-
-
-
-
-
10
16:05 - 16:50
Wychowanie fizyczne
Alina Chęcińska
sg 1
Chłopcy
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Wtorek
1
08:00 - 08:45
Religia
Jolanta Redlich
16
1a
Język niemiecki
Agnieszka Drężek
13
gr1
Język angielski
Justyna Kostewicz
19
gr2
Wychowanie fizyczne
Alina Chęcińska
sg 1
gr2
Język angielski
Kamil Marcinowicz
15
gr2
Język angielski
Magdalena Sawicka-Gwóźdź
14
gr2
Biologia
Justyna Niemiec-Zawadzka
2
2b
Język polski
Paulina Preckajło
31
2c
Język angielski
Anna Okowicka
24
Język polski
Katarzyna Szymańska
32
3a
Godzina z wychowawcą
Dorota Herrmann
33
3b
Historia
Rafał Marciniak
30
3c
Wychowanie fizyczne
Anna Pasternak
sg 2
Chłopcy
Wychowanie fizyczne
Ryszard Szafirowicz
sg 3
Dziewczyny
Religia
Beata Klimaszewska
28
3e
2
08:55 - 09:40
Matematyka
Magdalena Mucke-Maziarz
23
1a
Historia
Rafał Marciniak
30
1b
Informatyka
Parys Trojan
29
gr1
Wychowanie fizyczne
Alina Chęcińska
sg 1
gr2
Język polski
Paulina Preckajło
31
1d
Język angielski
Magdalena Sawicka-Gwóźdź
14
gr1
Język niemiecki
Agnieszka Drężek
13
gr2
Muzyka
Jolanta Redlich
16
2b
Język angielski
Justyna Kostewicz
19
gr1
Język angielski
Anna Okowicka
22
gr2
Biologia
Justyna Niemiec-Zawadzka
2
2d
Język polski
Katarzyna Szymańska
32
3a
Religia
Beata Klimaszewska
28
3b
Język polski
Dorota Herrmann
33
3c
Wychowanie fizyczne
Anna Pasternak
sg 2
Chłopcy
Wychowanie fizyczne
Ryszard Szafirowicz
sg 3
Dziewczyny
Język angielski
Kamil Marcinowicz
15
Chłopcy
3
09:50 - 10:35
Historia
Rafał Marciniak
30
1a
Język polski
Dorota Herrmann
33
1b
Religia
Jolanta Redlich
16
1c
Język polski
Paulina Preckajło
31
1d
Język polski
Katarzyna Szymańska
32
2a
Język niemiecki
Agnieszka Drężek
13
gr1
Informatyka
Parys Trojan
29
gr2
Biologia
Justyna Niemiec-Zawadzka
2
2c
Religia
Beata Klimaszewska
28
2d
Matematyka
Marzena Mrzygłód
22
3a
Język angielski
Anna Okowicka
24
gr1
Język angielski
Justyna Kostewicz
19
gr2
Matematyka
Ewa Domańska
25
3c
Język angielski
Magdalena Sawicka-Gwóźdź
14
gr1
Język angielski
Kamil Marcinowicz
15
gr2
Matematyka
Magdalena Mucke-Maziarz
23
3e
4
10:50 - 11:35
Geografia
Aldona Błakita
22
1a
Język polski
Dorota Herrmann
33
1b
Matematyka
Marzena Mrzygłód
25
1c
Język angielski
Magdalena Sawicka-Gwóźdź
14
gr1
Informatyka
Parys Trojan
29
gr2
Biologia
Justyna Niemiec-Zawadzka
2
2a
Język polski
Katarzyna Szymańska
32
2b
Wychowanie fizyczne
Anna Pasternak
sg 2
Chłopcy
Wychowanie fizyczne
Marcin Odżygóźdź
sg 1
Dziewczyny
Język polski
Paulina Preckajło
31
2d
Język niemiecki
Agnieszka Drężek
13
gr1
Język angielski
Anna Okowicka
16
gr2
Fizyka z astronomią
Emilia Liput
28
3b
Wychowanie fizyczne
Ryszard Szafirowicz
sg 4
Chłopcy
Wychowanie fizyczne
Elżbieta Bigda
sg 3
Dziewczyny
Matematyka
Magdalena Mucke-Maziarz
23
3d
Biologia
Elżbieta Napierała
19
3e
5
11:45 - 12:30
Godzina z wychowawcą
Anna Okowicka
16
1a
Geografia
Aldona Błakita
22
1b
Język angielski
Kamil Marcinowicz
15
gr1
Język angielski
Magdalena Sawicka-Gwóźdź
14
gr2
Informatyka
Parys Trojan
29
gr1
Język niemiecki
Agnieszka Drężek
13
gr2
Matematyka
Marzena Mrzygłód
25
2a
Matematyka
Magdalena Mucke-Maziarz
23
2b
Wychowanie fizyczne
Anna Pasternak
sg 2
Chłopcy
Wychowanie fizyczne
Marcin Odżygóźdź
sg 1
Dziewczyny
Historia
Rafał Marciniak
30
2d
Biologia
Elżbieta Napierała
19
3a
Język polski
Dorota Herrmann
33
3b
Wychowanie fizyczne
Ryszard Szafirowicz
sg 4
Chłopcy
Wychowanie fizyczne
Elżbieta Bigda
sg 3
Dziewczyny
Język polski
Marzena Funke
32
3d
Fizyka z astronomią
Emilia Liput
28
3e
6
12:40 - 13:25
-
Matematyka
Marzena Mrzygłód
25
1b
Język polski
Marzena Funke
32
1c
Geografia
Aldona Błakita
22
1d
Wiedza o społeczeństwie
Ilona Cieślik
14
2a
Chemia
Justyna Niemiec-Zawadzka
2
2b
Matematyka
Magdalena Mucke-Maziarz
23
2c
Język niemiecki
Marta Markowska-Staruch
13
gr1
Wychowanie fizyczne
Ryszard Szafirowicz
sg 1
Chłopcy
Wychowanie fizyczne
Anna Pasternak
sg 2
Dziewczyny
Język polski
Dorota Herrmann
33
3b
Biologia
Elżbieta Napierała
19
3c
Fizyka z astronomią
Emilia Liput
28
3d
Historia
Rafał Marciniak
30
3e
7
13:35 - 14:20
Wychowanie fizyczne
Marcin Odżygóźdź
sg 1
Dziewczyny
Wychowanie do życia w rodzinie
Ilona Cieślik
14
1b
Geografia
Aldona Błakita
22
1c
Język niemiecki
Marta Markowska-Staruch
13
gr1
Chemia
Justyna Niemiec-Zawadzka
2
2a
Godzina z wychowawcą
Rafał Marciniak
30
2b
Matematyka

-----------
23
2c
Matematyka
Marzena Mrzygłód
24
2d
Wychowanie fizyczne
Ryszard Szafirowicz
sg 2
Chłopcy
Wychowanie fizyczne
Anna Pasternak
sg 3
Dziewczyny
Matematyka
Ewa Domańska
25
3b
Fizyka z astronomią
Emilia Liput
28
3c
Biologia
Elżbieta Napierała
19
3d
Język polski
Marzena Funke
32
3e
8
14:25 - 15:10
Wychowanie fizyczne
Marcin Odżygóźdź
sg 1
Dziewczyny
-
-
-
-
-
Wychowanie do życia w rodzinie
Ilona Cieślik
14
2c
-
Historia
Rafał Marciniak
30
3a
Biologia
Elżbieta Napierała
19
3b
Fizyka z astronomią

-------------------
------
3c
-
-
9
15:15 - 16:00
-
-
-
-
-
-
-
-
Fizyka z astronomią

------------------
-----
3a
-
-
-
-
10
16:05 - 16:50
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Środa
1
08:00 - 08:45
Informatyka
Parys Trojan
29
gr1
Język angielski
Justyna Kostewicz
19
gr2
Matematyka
Marzena Mrzygłód
22
1c
Historia
Rafał Marciniak
30
1d
-
Matematyka
Magdalena Mucke-Maziarz
23
2b
Chemia
Justyna Niemiec-Zawadzka
2
2c
Język niemiecki
Marta Markowska-Staruch
13
gr1
Wychowanie fizyczne
Anna Pasternak
sg 1
Dziewczyny
-
Wychowanie fizyczne
Elżbieta Bigda
sg 2
Dziewczyny
Wychowanie do życia w rodzinie
Ilona Cieślik
31
3d
-
2
08:55 - 09:40
Język angielski
Anna Okowicka
24
gr1
Język niemiecki
Marta Markowska-Staruch
13
gr2
Historia
Rafał Marciniak
30
1b
Fizyka z astronomią
Ewa Waszkiewicz
28
1c
Matematyka
Marzena Mrzygłód
25
1d
-
Język angielski
Justyna Kostewicz
19
gr1
Język angielski
Magdalena Sawicka-Gwóźdź
14
gr2
Religia
Beata Klimaszewska
16
2c
Chemia
Justyna Niemiec-Zawadzka
2
2d
Wychowanie fizyczne
Anna Pasternak
sg 1
Dziewczyny
Język polski
Dorota Herrmann
33
3b
Wychowanie fizyczne
Elżbieta Bigda
sg 2
Dziewczyny
Język polski
Marzena Funke
32
3d
Wychowanie do życia w rodzinie
Ilona Cieślik
31
3e
3
09:50 - 10:35
Wiedza o społeczeństwie
Ilona Cieślik
31
1a
Język angielski
Justyna Kostewicz
19
gr1
Język niemiecki
Marta Markowska-Staruch
13
gr2
Język polski
Marzena Funke
32
1c
Edukacja dla bezpieczeństwa
Anna Pasternak
23
1d
Wychowanie fizyczne
Alina Chęcińska
sg 2
Chłopcy
Wychowanie fizyczne
Elżbieta Bigda
sg 1
Dziewczyny
Fizyka z astronomią
Ewa Waszkiewicz
28
2b
Zajęcia techniczne
Parys Trojan
25
2c
Język angielski
Anna Okowicka
24
gr1
Religia
Beata Klimaszewska
16
3a
Geografia
Aldona Błakita
22
3b
Język polski
Dorota Herrmann
33
3c
Język angielski
Magdalena Sawicka-Gwóźdź
14
gr1
Język angielski
Kamil Marcinowicz
15
gr2
Chemia
Justyna Niemiec-Zawadzka
2
3e
4
10:50 - 11:35
Edukacja dla bezpieczeństwa
Anna Pasternak
sg 3
1a
Matematyka
Marzena Mrzygłód
25
1b
Język polski
Marzena Funke
32
1c
Język angielski
Magdalena Sawicka-Gwóźdź
14
gr1
Język angielski
Kamil Marcinowicz
15
gr2
Wychowanie fizyczne
Alina Chęcińska
sg 1
Chłopcy
Wychowanie fizyczne
Elżbieta Bigda
sg 2
Dziewczyny
Historia
Rafał Marciniak
30
2b
Język polski
Paulina Preckajło
31
2c
Fizyka z astronomią
Ewa Waszkiewicz
28
2d
Geografia
Aldona Błakita
22
3a
Język angielski
Anna Okowicka
24
gr1
Język angielski
Justyna Kostewicz
19
gr2
Religia
Beata Klimaszewska
16
3c
Chemia
Justyna Niemiec-Zawadzka
2
3d
Matematyka
Magdalena Mucke-Maziarz
23
3e
5
11:45 - 12:30
Matematyka
Magdalena Mucke-Maziarz
23
1a
Fizyka z astronomią
Ewa Waszkiewicz
28
1b
Język angielski
Kamil Marcinowicz
15
gr1
Język angielski
Magdalena Sawicka-Gwóźdź
14
gr2
Język polski
Paulina Preckajło
31
1d
Religia
Beata Klimaszewska
33
2a
Język niemiecki
Agnieszka Drężek
13
gr1
Język niemiecki
Beata Piasecka
32
gr2
Język angielski
Justyna Kostewicz
16
gr1
Język angielski
Anna Okowicka
24
gr2
Matematyka
Marzena Mrzygłód
22
2d
Biologia
Elżbieta Napierała
19
3a
Matematyka
Ewa Domańska
25
3b
Chemia
Justyna Niemiec-Zawadzka
2
3c
Wychowanie fizyczne
Anna Pasternak
sg 3
Chłopcy
Wychowanie fizyczne
Ryszard Szafirowicz
sg 4
Dziewczyny
Język niemiecki
Marta Markowska-Staruch
30
Chłopcy
6
12:40 - 13:25
Język polski
Marzena Funke
32
1a
Wiedza o społeczeństwie
Ilona Cieślik
24
1b
Godzina z wychowawcą
Alina Chęcińska
22
1c
Fizyka z astronomią
Ewa Waszkiewicz
28
1d
Matematyka
Marzena Mrzygłód
25
2a
Język polski
Katarzyna Szymańska
33
2b
Matematyka
Magdalena Mucke-Maziarz
23
2c
Język polski
Paulina Preckajło
31
2d
Chemia
Justyna Niemiec-Zawadzka
2
3a
Język niemiecki
Agnieszka Drężek
13
gr1
Język niemiecki
Marta Markowska-Staruch
30
gr2
Język angielski
Magdalena Sawicka-Gwóźdź
14
gr1
Język angielski
Justyna Kostewicz
16
gr2
Wychowanie fizyczne
Anna Pasternak
sg 3
Chłopcy
Wychowanie fizyczne
Ryszard Szafirowicz
sg 4
Dziewczyny
Biologia
Elżbieta Napierała
19
3e
7
13:35 - 14:20
Język angielski
Anna Okowicka
24
gr2
Wychowanie fizyczne
Marcin Odżygóźdź
sg 1
Chłopcy
Wychowanie fizyczne
Alina Chęcińska
sg 2
gr1
Wychowanie fizyczne
Ryszard Szafirowicz
sg 3
gr2
Wiedza o społeczeństwie
Ilona Cieślik
30
1d
Godzina z wychowawcą
Magdalena Sawicka-Gwóźdź
14
2a
Język polski
Katarzyna Szymańska
33
2b
Fizyka z astronomią
Ewa Waszkiewicz
28
2c
Język polski
Paulina Preckajło
31
2d
Język angielski
Kamil Marcinowicz
15
gr1
Język niemiecki
Agnieszka Drężek
13
gr2
Chemia
Justyna Niemiec-Zawadzka
2
3b
Matematyka
Ewa Domańska
25
3c
Matematyka
Magdalena Mucke-Maziarz
23
3d
Język polski
Marzena Funke
32
3e
8
14:25 - 15:10
-
Wychowanie fizyczne
Marcin Odżygóźdź
sg 2
Chłopcy
Wychowanie fizyczne
Alina Chęcińska
sg 1
gr1
-
Fizyka z astronomią
Ewa Waszkiewicz
28
2a
-
Język niemiecki
Agnieszka Drężek
13
gr2
Wychowanie do życia w rodzinie
Ilona Cieślik
30
2d
Wychowanie fizyczne
Ryszard Szafirowicz
sg 3
Chłopcy
Zawodoznastwo
K.Marcinowicz
3b
s 15
Wiedza o społeczeństwie
Agnieszka Dybza-Zienowicz
22
3c
Biologia
Elżbieta Napierała
19
3d
Wychowanie fizyczne
Mateusz Kaźmierczak
Brak sali
Chłopcy
9
15:15 - 16:00
-
-
-
-
-
-
-
-
Wychowanie fizyczne
Ryszard Szafirowicz
sg 3
Chłopcy
-
-
-
Wychowanie fizyczne
Mateusz Kaźmierczak
Brak sali
Chłopcy
10
16:05 - 16:50
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Czwartek
1
08:00 - 08:45
-
-
Wychowanie fizyczne
Ryszard Szafirowicz
sg 1
gr1
Wychowanie fizyczne
Alina Chęcińska
sg 2
gr2
-
Język polski
Katarzyna Szymańska
14
2a
-
Zawodoznastwo
K.Marcinowicz
2c
s 15
Historia
Rafał Marciniak
30
2d
Chemia
Justyna Niemiec-Zawadzka
2
3a
Wychowanie fizyczne
Elżbieta Bigda
sg 3
Chłopcy
Język polski
Dorota Herrmann
33
3c
Matematyka
Magdalena Mucke-Maziarz
23
3d
-
2
08:55 - 09:40
Religia
Jolanta Redlich
16
1a
-
Wychowanie fizyczne
Ryszard Szafirowicz
sg 1
gr1
Wychowanie fizyczne
Alina Chęcińska
sg 2
gr2
Język polski
Paulina Preckajło
31
1d
Język polski
Katarzyna Szymańska
14
2a
Matematyka
Magdalena Mucke-Maziarz
23
2b
Historia
Rafał Marciniak
30
2c
Chemia
Justyna Niemiec-Zawadzka
2
2d
Matematyka
Marzena Mrzygłód
25
3a
Wychowanie fizyczne
Elżbieta Bigda
sg 3
Chłopcy
Język polski
Dorota Herrmann
33
3c
Język polski
Marzena Funke
32
3d
Zawodoznastwo
K.Marcinowicz
3e
s -------
3
09:50 - 10:35
Matematyka
Magdalena Mucke-Maziarz
23
1a
Religia
Jolanta Redlich
16
1b
Matematyka
Marzena Mrzygłód
24
1c
Geografia
Aldona Błakita
22
1d
Wychowanie fizyczne
Alina Chęcińska
sg 1
Chłopcy
Wychowanie fizyczne
Elżbieta Bigda
sg 2
Dziewczyny
Wiedza o społeczeństwie
Rafał Marciniak
30
2b
Chemia
Justyna Niemiec-Zawadzka
2
2c
Zawodoznastwo
K.Marcinowicz
2d
s 15
Język polski
Katarzyna Szymańska
31
3a
Matematyka
Ewa Domańska
25
3b
Język angielski
Magdalena Sawicka-Gwóźdź
14
gr1
Język angielski
Justyna Kostewicz
19
gr2
Język polski
Marzena Funke
32
3d
Wiedza o społeczeństwie
Agnieszka Dybza-Zienowicz
28
3e
4
10:50 - 11:35
Język polski
Marzena Funke
32
1a
Język polski
Dorota Herrmann
33
1b
Wiedza o społeczeństwie
Ilona Cieślik
22
1c
Język angielski
Magdalena Sawicka-Gwóźdź
14
gr1
Język angielski
Kamil Marcinowicz
15
gr2
Wychowanie fizyczne
Alina Chęcińska
sg 1
Chłopcy
Wychowanie fizyczne
Elżbieta Bigda
sg 2
Dziewczyny
Język polski
Katarzyna Szymańska
31
2b
Język angielski
Justyna Kostewicz
19
gr1
Język angielski
Anna Okowicka
13
gr2
Matematyka
Marzena Mrzygłód
24
2d
Wychowanie fizyczne
Ryszard Szafirowicz
sg 3
Chłopcy
Wychowanie fizyczne
Anna Pasternak
sg 4
Dziewczyny
Historia
Rafał Marciniak
30
3b
Matematyka
Ewa Domańska
25
3c
Fizyka z astronomią
Emilia Liput
28
3d
Matematyka
Magdalena Mucke-Maziarz
23
3e
5
11:45 - 12:30
Język niemiecki
Monika Lisowska
2
gr1
Język angielski
Anna Okowicka
24
gr2
Matematyka
Marzena Mrzygłód
25
1b
Język polski
Marzena Funke
32
1c
Religia
Jolanta Redlich
16
1d
Język angielski
Magdalena Sawicka-Gwóźdź
14
gr1
Informatyka
Parys Trojan
29
gr2
Edukacja prawna
R. Marciniak
---------
Matematyka
Magdalena Mucke-Maziarz
23
2c
Wiedza o społeczeństwie
Ilona Cieślik
31
2d
Wychowanie fizyczne
Ryszard Szafirowicz
sg 1
Chłopcy
Wychowanie fizyczne
Anna Pasternak
sg 2
Dziewczyny
Biologia
Elżbieta Napierała
19
3b
Fizyka z astronomią
Emilia Liput
28
3c
Geografia
Aldona Błakita
22
3d
Język angielski
Kamil Marcinowicz
15
Chłopcy
6
12:40 - 13:25
Geografia
Aldona Błakita
22
1a
Wychowanie fizyczne
Elżbieta Bigda
sg 1
Dziewczyny
Język angielski
Kamil Marcinowicz
15
gr1
Język angielski
Magdalena Sawicka-Gwóźdź
14
gr2
Matematyka
Marzena Mrzygłód
25
1d
Historia
Rafał Marciniak
30
2a
Wychowanie fizyczne
Marcin Odżygóźdź
sg 2
Chłopcy
Wychowanie fizyczne
Marzena Niechajczyk
sg 3
Dziewczyny
Muzyka
Jolanta Redlich
16
2c
Zajęcia techniczne
Parys Trojan
33
2d
Fizyka z astronomią
Emilia Liput
28
3a
Język angielski
Anna Okowicka
24
gr1
Język angielski
Justyna Kostewicz
23
gr2
Biologia
Elżbieta Napierała
19
3c
Język niemiecki
Agnieszka Drężek
13
gr1
Język niemiecki
Marta Markowska-Staruch
2
gr2
Język polski
Marzena Funke
32
3e
7
13:35 - 14:20
Język angielski
Anna Okowicka
24
gr1
Informatyka
Parys Trojan
29
gr2
Wychowanie fizyczne
Elżbieta Bigda
sg 1
Dziewczyny
Edukacja dla bezpieczeństwa
Anna Pasternak
33
1c
-
Matematyka
Marzena Mrzygłód
25
2a
Wychowanie fizyczne
Marcin Odżygóźdź
sg 2
Chłopcy
Wychowanie fizyczne
Marzena Niechajczyk
sg 3
Dziewczyny
Wiedza o społeczeństwie
Ilona Cieślik
31
2c
Religia
Beata Klimaszewska
16
2d
Wiedza o społeczeństwie
Agnieszka Dybza-Zienowicz
19
3a
Fizyka z astronomią
Emilia Liput
28
3b
Język niemiecki
Marta Markowska-Staruch
2
gr1
Język niemiecki
Agnieszka Drężek
13
gr2
Historia
Rafał Marciniak
30
3d
Język polski
Marzena Funke
32
3e
8
14:25 - 15:10
-
-
-
-
Religia
Beata Klimaszewska
16
2a
Wychowanie do życia w rodzinie
Ilona Cieślik
31
2b
Język niemiecki
Marta Markowska-Staruch
2
gr1
-
Zawodoznastwo
K.Marcinowicz
3a
s 15
Wychowanie fizyczne
Marzena Niechajczyk
sg 2
Dziewczyny
Godzina z wychowawcą
Ewa Domańska
25
3c
- Fizyka z astronomią

----------------

----------
3d
Wychowanie fizyczne
Mateusz Kaźmierczak
Brak sali
Chłopcy
9
15:15 - 16:00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Wychowanie fizyczne
Marzena Niechajczyk
sg 2
Dziewczyny
Wychowanie do życia w rodzinie
Ilona Cieślik
31
3c
-
Wychowanie fizyczne
Mateusz Kaźmierczak
Brak sali
Chłopcy
10
16:05 - 16:50
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Piątek
1
08:00 - 08:45
Wychowanie fizyczne
Alina Chęcińska
sg 1
Chłopcy
Wychowanie fizyczne
Marcin Odżygóźdź
sg 2
Dziewczyny
Religia
Jolanta Redlich
16
1b
Język niemiecki
Marta Markowska-Staruch
14
gr1
Język niemiecki
Agnieszka Drężek
13
gr2
-
Zajęcia egzaminacyjne
Zajęcia egzaminacyjne
Zajęcia egzaminacyjne
Zajęcia egzaminacyjne
Zajęcia egzaminacyjne
Zajęcia egzaminacyjne
Zajęcia egzaminacyjne
Zajęcia egzaminacyjne
Zajęcia egzaminacyjne
2
08:55 - 09:40
Wychowanie fizyczne
Alina Chęcińska
sg 1
Chłopcy
Wychowanie fizyczne
Marcin Odżygóźdź
sg 2
Dziewczyny
Biologia
Justyna Niemiec-Zawadzka
2
1b
Historia
Rafał Marciniak
30
1c
Język niemiecki
Marta Markowska-Staruch
15
gr1
Język niemiecki
Agnieszka Drężek
13
gr2
Muzyka
Jolanta Redlich
16
2a
Matematyka
Magdalena Mucke-Maziarz
23
2b
Geografia
Aldona Błakita
22
2c
Informatyka
Parys Trojan
29
Chłopcy
Zajęcia artystyczne
Marzena Niechajczyk
sg 3
fotografia (3a) fotografia (3b) fotografia (3c) fotografia (3d) fotografia (3e)
Zajęcia artystyczne
Dorota Herrmann
33
film (3a) film (3b) film (3c) film (3d) film (3e)
Zajęcia artystyczne
Agnieszka Dybza-Zienowicz
28
fotografia. (3a) fotografia. (3b) fotografia. (3c) fotografia. (3d) fotografia. (3e)
Zajęcia artystyczne
Marcelina Bielak
24
kreatywność (3a) kreatywność (3b) kreatywność (3c) kreatywność (3d) kreatywność (3e)
Zajęcia artystyczne
Katarzyna Szymańska
31
media (3a) media (3b) media (3c) media (3d) media (3e)
Zajęcia artystyczne
Marzena Niechajczyk
sg 3
fotografia (3a) fotografia (3b) fotografia (3c) fotografia (3d) fotografia (3e)
Zajęcia artystyczne
Dorota Herrmann
33
film (3a) film (3b) film (3c) film (3d) film (3e)
Zajęcia artystyczne
Agnieszka Dybza-Zienowicz
28
fotografia. (3a) fotografia. (3b) fotografia. (3c) fotografia. (3d) fotografia. (3e)
Zajęcia artystyczne
Marcelina Bielak
24
kreatywność (3a) kreatywność (3b) kreatywność (3c) kreatywność (3d) kreatywność (3e)
Zajęcia artystyczne
Katarzyna Szymańska
31
media (3a) media (3b) media (3c) media (3d) media (3e)
Zajęcia artystyczne
Marzena Niechajczyk
sg 3
fotografia (3a) fotografia (3b) fotografia (3c) fotografia (3d) fotografia (3e)
Zajęcia artystyczne
Dorota Herrmann
33
film (3a) film (3b) film (3c) film (3d) film (3e)
Zajęcia artystyczne
Agnieszka Dybza-Zienowicz
28
fotografia. (3a) fotografia. (3b) fotografia. (3c) fotografia. (3d) fotografia. (3e)
Zajęcia artystyczne
Marcelina Bielak
24
kreatywność (3a) kreatywność (3b) kreatywność (3c) kreatywność (3d) kreatywność (3e)
Zajęcia artystyczne
Katarzyna Szymańska
31
media (3a) media (3b) media (3c) media (3d) media (3e)
Zajęcia artystyczne
Marzena Niechajczyk
sg 3
fotografia (3a) fotografia (3b) fotografia (3c) fotografia (3d) fotografia (3e)
Zajęcia artystyczne
Dorota Herrmann
33
film (3a) film (3b) film (3c) film (3d) film (3e)
Zajęcia artystyczne
Agnieszka Dybza-Zienowicz
28
fotografia. (3a) fotografia. (3b) fotografia. (3c) fotografia. (3d) fotografia. (3e)
Zajęcia artystyczne
Marcelina Bielak
24
kreatywność (3a) kreatywność (3b) kreatywność (3c) kreatywność (3d) kreatywność (3e)
Zajęcia artystyczne
Katarzyna Szymańska
31
media (3a) media (3b) media (3c) media (3d) media (3e)
Zajęcia artystyczne
Marzena Niechajczyk
sg 3
fotografia (3a) fotografia (3b) fotografia (3c) fotografia (3d) fotografia (3e)
Zajęcia artystyczne
Dorota Herrmann
33
film (3a) film (3b) film (3c) film (3d) film (3e)
Zajęcia artystyczne
Agnieszka Dybza-Zienowicz
28
fotografia. (3a) fotografia. (3b) fotografia. (3c) fotografia. (3d) fotografia. (3e)
Zajęcia artystyczne
Marcelina Bielak
24
kreatywność (3a) kreatywność (3b) kreatywność (3c) kreatywność (3d) kreatywność (3e)
Zajęcia artystyczne
Katarzyna Szymańska
31
media (3a) media (3b) media (3c) media (3d) media (3e)
3
09:50 - 10:35
Biologia
Justyna Niemiec-Zawadzka
2
1a
Edukacja dla bezpieczeństwa
Anna Pasternak
19
1b
Geografia
Aldona Błakita
22
1c
Wychowanie fizyczne
Tomasz Pozorski,
sg 1
chłopcy gr.1
Wychowanie fizyczne
Piotr Stępnik
sg 2
chłopcy gr.2
Zajęcia techniczne
Parys Trojan
32
2a
Historia
Rafał Marciniak
30
2b
Matematyka
Magdalena Mucke-Maziarz
23
2c
Matematyka
Marzena Mrzygłód
25
2d
Zajęcia artystyczne
Marzena Niechajczyk
sg 3
fotografia (3a) fotografia (3b) fotografia (3c) fotografia (3d) fotografia (3e)
Zajęcia artystyczne
Dorota Herrmann
33
film (3a) film (3b) film (3c) film (3d) film (3e)
Zajęcia artystyczne
Agnieszka Dybza-Zienowicz
28
fotografia. (3a) fotografia. (3b) fotografia. (3c) fotografia. (3d) fotografia. (3e)
Zajęcia artystyczne
Marcelina Bielak
24
kreatywność (3a) kreatywność (3b) kreatywność (3c) kreatywność (3d) kreatywność (3e)
Zajęcia artystyczne
Katarzyna Szymańska
31
media (3a) media (3b) media (3c) media (3d) media (3e)
Zajęcia artystyczne
Marzena Niechajczyk
sg 3
fotografia (3a) fotografia (3b) fotografia (3c) fotografia (3d) fotografia (3e)
Zajęcia artystyczne
Dorota Herrmann
33
film (3a) film (3b) film (3c) film (3d) film (3e)
Zajęcia artystyczne
Agnieszka Dybza-Zienowicz
28
fotografia. (3a) fotografia. (3b) fotografia. (3c) fotografia. (3d) fotografia. (3e)
Zajęcia artystyczne
Marcelina Bielak
24
kreatywność (3a) kreatywność (3b) kreatywność (3c) kreatywność (3d) kreatywność (3e)
Zajęcia artystyczne
Katarzyna Szymańska
31
media (3a) media (3b) media (3c) media (3d) media (3e)
Zajęcia artystyczne
Marzena Niechajczyk
sg 3
fotografia (3a) fotografia (3b) fotografia (3c) fotografia (3d) fotografia (3e)
Zajęcia artystyczne
Dorota Herrmann
33
film (3a) film (3b) film (3c) film (3d) film (3e)
Zajęcia artystyczne
Agnieszka Dybza-Zienowicz
28
fotografia. (3a) fotografia. (3b) fotografia. (3c) fotografia. (3d) fotografia. (3e)
Zajęcia artystyczne
Marcelina Bielak
24
kreatywność (3a) kreatywność (3b) kreatywność (3c) kreatywność (3d) kreatywność (3e)
Zajęcia artystyczne
Katarzyna Szymańska
31
media (3a) media (3b) media (3c) media (3d) media (3e)
Zajęcia artystyczne
Marzena Niechajczyk
sg 3
fotografia (3a) fotografia (3b) fotografia (3c) fotografia (3d) fotografia (3e)
Zajęcia artystyczne
Dorota Herrmann
33
film (3a) film (3b) film (3c) film (3d) film (3e)
Zajęcia artystyczne
Agnieszka Dybza-Zienowicz
28
fotografia. (3a) fotografia. (3b) fotografia. (3c) fotografia. (3d) fotografia. (3e)
Zajęcia artystyczne
Marcelina Bielak
24
kreatywność (3a) kreatywność (3b) kreatywność (3c) kreatywność (3d) kreatywność (3e)
Zajęcia artystyczne
Katarzyna Szymańska
31
media (3a) media (3b) media (3c) media (3d) media (3e)
Zajęcia artystyczne
Marzena Niechajczyk
sg 3
fotografia (3a) fotografia (3b) fotografia (3c) fotografia (3d) fotografia (3e)
Zajęcia artystyczne
Dorota Herrmann
33
film (3a) film (3b) film (3c) film (3d) film (3e)
Zajęcia artystyczne
Agnieszka Dybza-Zienowicz
28
fotografia. (3a) fotografia. (3b) fotografia. (3c) fotografia. (3d) fotografia. (3e)
Zajęcia artystyczne
Marcelina Bielak
24
kreatywność (3a) kreatywność (3b) kreatywność (3c) kreatywność (3d) kreatywność (3e)
Zajęcia artystyczne
Katarzyna Szymańska
31
media (3a) media (3b) media (3c) media (3d) media (3e)
4
10:50 - 11:35
Język polski
Marzena Funke
32
1a
Język polski
Dorota Herrmann
33
1b
Biologia
Justyna Niemiec-Zawadzka
2
1c
Wychowanie fizyczne
Tomasz Pozorski,
sg 2
chłopcy gr.1
Wychowanie fizyczne
Piotr Stępnik
sg 1
chłopcy gr.2
Język polski
Katarzyna Szymańska
28
2a
Wychowanie fizyczne
Marcin Odżygóźdź
sg 4
Chłopcy
Wychowanie fizyczne
Marzena Niechajczyk
sg 3
Dziewczyny
Język niemiecki
Marta Markowska-Staruch
13
gr1
Informatyka
Parys Trojan
29
gr2
Język polski
Paulina Preckajło
31
2d
Matematyka
Marzena Mrzygłód
25
3a
Matematyka
Ewa Domańska
24
3b
Historia
Rafał Marciniak
30
3c
Matematyka
Magdalena Mucke-Maziarz
23
3d
Geografia
Aldona Błakita
22
3e
5
11:45 - 12:30
Język polski
Marzena Funke
32
1a
Informatyka
Parys Trojan
29
gr1
Język angielski
Justyna Kostewicz
19
gr2
Matematyka
Marzena Mrzygłód
25
1c
Biologia
Justyna Niemiec-Zawadzka
2
1d
Język niemiecki
Marta Markowska-Staruch
13
gr1
Język angielski
Magdalena Sawicka-Gwóźdź
14
gr2
Wychowanie fizyczne
Marcin Odżygóźdź
sg 2
Chłopcy
Wychowanie fizyczne
Marzena Niechajczyk
sg 1
Dziewczyny
Język polski
Paulina Preckajło
31
2c
Wychowanie fizyczne
Kamil Chicewicz
sg 3
Chłopcy
Historia
Rafał Marciniak
30
3a
Język polski
Dorota Herrmann
33
3b
Geografia
Aldona Błakita
22
3c
Wiedza o społeczeństwie
Agnieszka Dybza-Zienowicz
24
3d
Matematyka
Magdalena Mucke-Maziarz
23
3e
6
12:40 - 13:25
Język angielski
Anna Okowicka
23
gr1
Język niemiecki
Marta Markowska-Staruch
13
gr2
Geografia
Aldona Błakita
22
1b
Język polski
Marzena Funke
32
1c
Matematyka
Marzena Mrzygłód
25
1d
Historia
Rafał Marciniak
30
2a
Język angielski
Justyna Kostewicz
19
gr1
Język angielski
Magdalena Sawicka-Gwóźdź
14
gr2
Język polski
Paulina Preckajło
31
2c
Wychowanie fizyczne
Kamil Chicewicz
sg 1
Chłopcy
Język polski
Katarzyna Szymańska
28
3a
Wychowanie fizyczne
Elżbieta Bigda
sg 2
Chłopcy
Wychowanie fizyczne
Marzena Niechajczyk
sg 3
Dziewczyny
Matematyka
Ewa Domańska
24
3c
Religia
Beata Klimaszewska
16
3d
Język angielski
Kamil Marcinowicz
15
Chłopcy
7
13:35 - 14:20
Historia
Rafał Marciniak
30
1a
Język angielski
Justyna Kostewicz
19
gr1
Język niemiecki
Marta Markowska-Staruch
13
gr2
Wychowanie fizyczne
Ryszard Szafirowicz
sg 1
gr1
Godzina z wychowawcą
Paulina Preckajło
31
1d
Matematyka

-------------------

--------
2a
Informatyka
Parys Trojan
29
gr1
Język niemiecki
Beata Piasecka
14
gr2
-
Godzina z wychowawcą
Justyna Niemiec-Zawadzka
2
2d
Język angielski
Kamil Marcinowicz
15
gr1
Język angielski
Anna Okowicka
22
gr2
Wychowanie fizyczne
Elżbieta Bigda
sg 2
Chłopcy
Wychowanie fizyczne
Marzena Niechajczyk
sg 3
Dziewczyny
Religia
Beata Klimaszewska
16
3c
Godzina z wychowawcą
Marzena Funke
32
3d
-
8
14:25 - 15:10
-
-
-
-
Wychowanie fizyczne
Elżbieta Bigda
sg 1
Dziewczyny
Religia
Beata Klimaszewska
16
2b
-
-
-
-
Zawodoznastwo
K.Marcinowicz
3c
s 15
-
-
9
15:15 - 16:00
-
-
-
-
Wychowanie fizyczne
Elżbieta Bigda
sg 1
Dziewczyny
-
-
-
-
-
-
-
-
10
16:05 - 16:50
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-