Plany lekcji klas

1a 1b 1c 1d 2a 2b 2c 2d 3a 3b 3c 3d
Poniedziałek
1
08:00 - 08:45
Informatyka
Parys Trojan
29
gr2
-
Język polski
Dorota Herrmann
33
1c
Język polski
Marzena Funke
32
1d
-
Wychowanie fizyczne
Marcin Odżygóźdź
S5
Chłopcy
Wychowanie fizyczne
Elżbieta Bigda
sg 1
Dziewczyny
Wychowanie fizyczne
Alina Chęcińska
sg 2
gr1
Wychowanie fizyczne
Ryszard Szafirowicz
sg 3
gr2
Język polski
Paulina Preckajło
31
2d
-
Język niemiecki
Agnieszka Drężek
13
podstawowy
Język niemiecki
Beata Piasecka
14
zaawansowany
Fizyka z astronomią
Wioletta Korgiel
28
3c
Biologia
Justyna Niemiec-Zawadzka
19
3d
2
08:55 - 09:40
Informatyka
Parys Trojan
29
gr1
Biologia
Justyna Niemiec-Zawadzka
19
1b
Język polski
Dorota Herrmann
33
1c
Język polski
Marzena Funke
32
1d
Chemia
Katarzyna Ciechanowicz
2
2a
Wychowanie fizyczne
Marcin Odżygóźdź
S5
Chłopcy
Wychowanie fizyczne
Elżbieta Bigda
sg 1
Dziewczyny
Wychowanie fizyczne
Alina Chęcińska
sg 2
gr1
Wychowanie fizyczne
Ryszard Szafirowicz
sg 3
gr2
Język polski
Paulina Preckajło
31
2d
Język angielski
MAGDALENA SAWICKA-Gwóźdź
14
podstawowy
Język niemiecki
Agnieszka Drężek
13
zaawansowany
Historia
Rafał Marciniak
30
3b
Matematyka
Magdalena Mucke-Maziarz
23
3c
Fizyka z astronomią
Wioletta Korgiel
28
3d
3
09:50 - 10:35
Wychowanie fizyczne
Ryszard Szafirowicz
sg 1
Chłopcy
Wychowanie fizyczne
Elżbieta Bigda
sg 2
Dziewczyny
Język angielski
MAGDALENA SAWICKA-Gwóźdź
14
gr1
Informatyka
Parys Trojan
29
gr1
Język niemiecki
Agnieszka Drężek
13
gr2
Wychowanie fizyczne
Kamil Chicewicz
sg 3
gr1
Język angielski
Justyna Kostewicz
15
gr2
Język polski
Marzena Funke
32
2a
Język polski
Dorota Herrmann
33
2b
Godzina z wychowawcą
Alina Chęcińska
30
2c
Wychowanie fizyczne
Piotr Stępnik
S5
gr1
Wychowanie fizyczne
Tomasz Pozorski
cku
gr2
Fizyka z astronomią
Wioletta Korgiel
28
3a
Chemia
Katarzyna Ciechanowicz
2
3b
Język polski
Paulina Preckajło
31
3c
Godzina z wychowawcą
Justyna Niemiec-Zawadzka
19
3d
4
10:50 - 11:35
Wychowanie fizyczne
Ryszard Szafirowicz
sg 1
Chłopcy
Wychowanie fizyczne
Elżbieta Bigda
sg 2
Dziewczyny
Fizyka z astronomią
Wioletta Korgiel
28
1b
Biologia
Justyna Niemiec-Zawadzka
19
1c
Wychowanie fizyczne
Kamil Chicewicz
sg 3
gr1
Język niemiecki
Marta Markowska-Staruch
13
gr2
Język polski
Marzena Funke
32
2a
Matematyka
Magdalena Mucke-Maziarz
23
2b
Historia
Edyta Sikorska
30
2c
Wychowanie fizyczne
Piotr Stępnik
S5
gr1
Wychowanie fizyczne
Tomasz Pozorski
cku
gr2
Chemia
Katarzyna Ciechanowicz
2
3a
Język angielski
Justyna Kostewicz
15
podstawowy
Język angielski
MAGDALENA SAWICKA-Gwóźdź
14
zaawansowany
Religia
Kamila Lenart-Rogala
16
3c
Język angielski
Anna Okowicka
24
3d
5
11:45 - 12:30
Historia
Edyta Sikorska
30
1a
Geografia
Aldona Błakita
22
1b
Wychowanie fizyczne
Ryszard Szafirowicz
S5
Chłopcy
Wychowanie fizyczne
Elżbieta Bigda
sg 2
Dziewczyny
Język niemiecki
Marta Markowska-Staruch
13
gr1
Wychowanie fizyczne
Kamil Chicewicz
sg 3
gr2
Matematyka
Magdalena Mucke-Maziarz
23
2a
Fizyka z astronomią
Wioletta Korgiel
28
2b
Język polski
Marzena Funke
32
2c
Język angielski
MAGDALENA SAWICKA-Gwóźdź
14
gr1
Język angielski
Kamil Marcinowicz
15
gr2
Matematyka
Marzena Mrzygłód
25
3a
Religia
Kamila Lenart-Rogala
16
3b
Język angielski
Justyna Kostewicz
2
podstawowy
Język angielski
Anna Okowicka
24
zaawansowany
Język polski
Paulina Preckajło
31
3d
6
12:40 - 13:25
Matematyka
Magdalena Mucke-Maziarz
23
1a
Język polski
Katarzyna Szymańska
32
1b
Wychowanie fizyczne
Ryszard Szafirowicz
S5
Chłopcy
Wychowanie fizyczne
Elżbieta Bigda
sg 2
Dziewczyny
Język angielski
Kamil Marcinowicz
15
gr1
Wychowanie fizyczne
Kamil Chicewicz
sg 3
gr2
Język niemiecki
Monika Lisowska
14
gr1
Język angielski
Anna Okowicka
24
gr2
Język angielski
Justyna Kostewicz
2
gr1
Język niemiecki
Marta Markowska-Staruch
13
gr2
Religia
Kamila Lenart-Rogala
16
2c
Fizyka z astronomią
Wioletta Korgiel
28
2d
Biologia
Justyna Niemiec-Zawadzka
19
3a
Geografia
Aldona Błakita
22
3b
Historia
Rafał Marciniak
30
3c
Matematyka
Marzena Mrzygłód
25
3d
7
13:35 - 14:20
Godzina z wychowawcą
Kamil Marcinowicz
15
1a
Edukacja dla bezpieczeństwa
Renata Jankowska-Szwej
14
1b
Matematyka
Marzena Mrzygłód
25
1c
-
Język angielski
Anna Okowicka
24
gr1
Język niemiecki
Marta Markowska-Staruch
13
gr2
-
Wiedza o społeczeństwie
Agnieszka Dybza-Zienowicz
28
2c
Religia
Kamila Lenart-Rogala
16
2d
Język polski
Katarzyna Szymańska
32
3a
Matematyka
Magdalena Mucke-Maziarz
23
3b
-
Geografia
Aldona Błakita
22
3d
8
14:25 - 15:10
Edukacja dla bezpieczeństwa
Renata Jankowska-Szwej
14
1a
-
-
-
Wiedza o społeczeństwie
Agnieszka Dybza-Zienowicz
28
2a
-
Język angielski
Kamil Marcinowicz
15
gr1
-
-
-
-
Religia
Kamila Lenart-Rogala
16
3d
9
15:15 - 16:00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
10
16:05 - 16:50
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Wtorek
1
08:00 - 08:45
Język polski
Dorota Herrmann
33
1a
Wychowanie do życia w rodzinie
Edyta Sikorska
32
1b
Wychowanie fizyczne
Ryszard Szafirowicz
S5
Chłopcy
Geografia
Aldona Błakita
22
1d
Język angielski
Anna Okowicka
24
gr2
Język angielski
Justyna Kostewicz
2
gr2
Wychowanie fizyczne
Alina Chęcińska
sg 1
gr2
Biologia
Justyna Niemiec-Zawadzka
19
2d
Matematyka
Marzena Mrzygłód
25
3a
-
Język polski
Paulina Preckajło
31
3c
-
2
08:55 - 09:40
Język polski
Dorota Herrmann
33
1a
Geografia
Aldona Błakita
22
1b
Wychowanie fizyczne
Ryszard Szafirowicz
S5
Chłopcy
Biologia
Justyna Niemiec-Zawadzka
19
1d
Historia
Edyta Sikorska
32
2a
Muzyka
Renata Jankowska-Szwej
16
2b
Wychowanie fizyczne
Alina Chęcińska
sg 1
gr2
Język polski
Paulina Preckajło
31
2d
Historia
Rafał Marciniak
30
3a
Matematyka
Magdalena Mucke-Maziarz
23
3b
Język angielski
Justyna Kostewicz
2
podstawowy
Język angielski
Anna Okowicka
24
zaawansowany
-
3
09:50 - 10:35
Geografia
Aldona Błakita
22
1a
Język angielski
MAGDALENA SAWICKA-Gwóźdź
14
gr1
Język niemiecki
Agnieszka Drężek
15
gr2
Język angielski
Justyna Kostewicz
2
gr1
Język angielski
Anna Okowicka
24
gr2
Matematyka
Marzena Mrzygłód
25
1d
Matematyka
Magdalena Mucke-Maziarz
23
2a
Język polski
Dorota Herrmann
33
2b
Język niemiecki
Marta Markowska-Staruch
13
gr1
Informatyka
Parys Trojan
29
gr2
Muzyka
Renata Jankowska-Szwej
16
2d
Wychowanie fizyczne
Alina Chęcińska
sg 1
Chłopcy
Wychowanie fizyczne
Elżbieta Bigda
S5
Dziewczyny
Biologia
Justyna Niemiec-Zawadzka
19
3b
Wychowanie fizyczne
Ryszard Szafirowicz
sg 4
Chłopcy
Wychowanie fizyczne
Marcin Odżygóźdź
sg 3
Dziewczyny
Język polski
Paulina Preckajło
31
3d
4
10:50 - 11:35
Biologia
Justyna Niemiec-Zawadzka
19
1a
Język niemiecki
Agnieszka Drężek
15
gr1
Język angielski
Anna Okowicka
24
gr2
Język polski
Dorota Herrmann
33
1c
Język niemiecki
Marta Markowska-Staruch
13
gr1
Język angielski
Justyna Kostewicz
2
gr2
Muzyka
Renata Jankowska-Szwej
16
2a
Matematyka
Magdalena Mucke-Maziarz
23
2b
Matematyka
Marzena Mrzygłód
25
2c
Historia
Edyta Sikorska
30
2d
Wychowanie fizyczne
Alina Chęcińska
sg 1
Chłopcy
Wychowanie fizyczne
Elżbieta Bigda
S5
Dziewczyny
Fizyka z astronomią
Wioletta Korgiel
28
3b
Wychowanie fizyczne
Ryszard Szafirowicz
sg 4
Chłopcy
Wychowanie fizyczne
Marcin Odżygóźdź
sg 3
Dziewczyny
Wiedza o społeczeństwie
Ilona Cieślik
32
3d
5
11:45 - 12:30
Wychowanie fizyczne
Ryszard Szafirowicz
sg 2
Chłopcy
Wychowanie fizyczne
Elżbieta Bigda
sg 1
Dziewczyny
Historia
Edyta Sikorska
30
1b
Matematyka
Marzena Mrzygłód
25
1c
Edukacja dla bezpieczeństwa
Renata Jankowska-Szwej
16
1d
Godzina z wychowawcą
Anna Okowicka
24
2a
Zajęcia techniczne
Parys Trojan
28
2b
Język angielski
Kamil Marcinowicz
15
gr1
Język niemiecki
Agnieszka Drężek
13
gr2
Godzina z wychowawcą
Paulina Preckajło
31
2d
Wiedza o społeczeństwie
Ilona Cieślik
33
3a
Język angielski
Justyna Kostewicz
2
podstawowy
Język angielski
MAGDALENA SAWICKA-Gwóźdź
14
zaawansowany
Matematyka
Magdalena Mucke-Maziarz
23
3c
Chemia
Justyna Niemiec-Zawadzka
19
3d
6
12:40 - 13:25
Wychowanie fizyczne
Ryszard Szafirowicz
sg 2
Chłopcy
Wychowanie fizyczne
Elżbieta Bigda
sg 1
Dziewczyny
Matematyka
Magdalena Mucke-Maziarz
23
1b
Edukacja dla bezpieczeństwa
Renata Jankowska-Szwej
16
1c
Fizyka z astronomią
Wioletta Korgiel
28
1d
Wychowanie fizyczne
Alina Chęcińska
sg 3
Chłopcy
Wychowanie fizyczne
Marcin Odżygóźdź
S5
Dziewczyny
Język angielski
Justyna Kostewicz
2
gr1
Język niemiecki
Marta Markowska-Staruch
13
gr2
Informatyka
Parys Trojan
29
gr1
Język angielski
MAGDALENA SAWICKA-Gwóźdź
14
gr2
Matematyka
Marzena Mrzygłód
25
2d
Religia
Beata Klimaszewska
30
3a
Język polski
Katarzyna Szymańska
32
3b
Wiedza o społeczeństwie
Ilona Cieślik
33
3c
Język angielski
Anna Okowicka
24
3d
7
13:35 - 14:20
Język angielski
Kamil Marcinowicz
15
zaawansowany
Język polski
Katarzyna Szymańska
32
1b
Fizyka z astronomią
Wioletta Korgiel
28
1c
Wiedza o społeczeństwie
Beata Klimaszewska
30
1d
Wychowanie fizyczne
Alina Chęcińska
sg 3
Chłopcy
Wychowanie fizyczne
Marcin Odżygóźdź
S5
Dziewczyny
Informatyka
Parys Trojan
29
gr1
Muzyka
Renata Jankowska-Szwej
16
2c
Wychowanie do życia w rodzinie
Ilona Cieślik
33
2d
Język niemiecki
Marta Markowska-Staruch
13
podstawowy
Język angielski
MAGDALENA SAWICKA-Gwóźdź
14
zaawansowany
Religia
Kamila Lenart-Rogala
22
3b
Godzina z wychowawcą
Magdalena Mucke-Maziarz
23
3c
Matematyka
Marzena Mrzygłód
25
3d
8
14:25 - 15:10
-
Informatyka
Parys Trojan
29
gr2
Wiedza o społeczeństwie
Beata Klimaszewska
30
1c
-
Religia
Kamila Lenart-Rogala
22
2a
-
Wychowanie do życia w rodzinie
Ilona Cieślik
33
2c
-
Język angielski
MAGDALENA SAWICKA-Gwóźdź
14
podstawowy
-
-
Język niemiecki
Marta Markowska-Staruch
13
3d
9
15:15 - 16:00
-
-
-
-
-
-
-
-
Wychowanie fizyczne
Alina Chęcińska
sg 1
Chłopcy
-
-
-
10
16:05 - 16:50
-
-
-
-
-
-
-
-
Wychowanie fizyczne
Alina Chęcińska
sg 1
Chłopcy
-
-
-
Środa
1
08:00 - 08:45
-
Wychowanie fizyczne
Marcin Odżygóźdź
sg 1
Chłopcy
Wychowanie fizyczne
Marzena Niechajczyk
sg 2
Dziewczyny
Wychowanie fizyczne
Ryszard Szafirowicz
S5
Chłopcy
Język angielski
Kamil Marcinowicz
15
gr1
Język niemiecki
Marta Markowska-Staruch
13
gr2
Język niemiecki
Monika Lisowska
14
gr1
Język angielski
Anna Okowicka
23
gr2
Religia
Kamila Lenart-Rogala
16
2b
Chemia
Katarzyna Ciechanowicz
2
2c
Język polski
Paulina Preckajło
31
2d
Matematyka
Marzena Mrzygłód
25
3a
Język polski
Katarzyna Szymańska
32
3b
-
-
2
08:55 - 09:40
Matematyka
Magdalena Mucke-Maziarz
23
1a
Wychowanie fizyczne
Marcin Odżygóźdź
sg 1
Chłopcy
Wychowanie fizyczne
Marzena Niechajczyk
sg 2
Dziewczyny
Wychowanie fizyczne
Ryszard Szafirowicz
S5
Chłopcy
Matematyka
Marzena Mrzygłód
25
1d
Informatyka
Parys Trojan
29
gr1
Chemia
Katarzyna Ciechanowicz
2
2b
Język niemiecki
Marta Markowska-Staruch
13
gr1
Język niemiecki
Agnieszka Drężek
19
gr2
Religia
Kamila Lenart-Rogala
16
2d
Język polski
Katarzyna Szymańska
32
3a
Wiedza o społeczeństwie
Rafał Marciniak
30
3b
Język polski
Paulina Preckajło
31
3c
-
3
09:50 - 10:35
Język angielski
Kamil Marcinowicz
15
podstawowy
Język niemiecki
Marta Markowska-Staruch
13
zaawansowany
Język angielski
MAGDALENA SAWICKA-Gwóźdź
14
gr1
Język niemiecki
Agnieszka Drężek
19
gr1
Informatyka
Parys Trojan
29
gr2
Historia
Edyta Sikorska
30
1d
Religia
Kamila Lenart-Rogala
16
2a
Matematyka
Magdalena Mucke-Maziarz
23
2b
Wychowanie fizyczne
Alina Chęcińska
sg 1
gr1
Wychowanie fizyczne
Ryszard Szafirowicz
S5
gr2
Chemia
Katarzyna Ciechanowicz
2
2d
Język polski
Katarzyna Szymańska
32
3a
Wychowanie fizyczne
Marcin Odżygóźdź
sg 4
Chłopcy
Wychowanie fizyczne
Marzena Niechajczyk
sg 3
Dziewczyny
Język polski
Paulina Preckajło
31
3c
Matematyka
Marzena Mrzygłód
25
3d
4
10:50 - 11:35
Język niemiecki
Agnieszka Drężek
19
podstawowy
Język angielski
Kamil Marcinowicz
15
zaawansowany
Wiedza o społeczeństwie
Ilona Cieślik
33
1b
Historia
Edyta Sikorska
32
1c
Geografia
Aldona Błakita
22
1d
Język angielski
Anna Okowicka
24
gr1
Język niemiecki
Marta Markowska-Staruch
13
gr2
Język angielski
Justyna Kostewicz
2
gr1
Informatyka
Parys Trojan
29
gr2
Wychowanie fizyczne
Alina Chęcińska
sg 1
gr1
Wychowanie fizyczne
Ryszard Szafirowicz
S5
gr2
Matematyka
Marzena Mrzygłód
25
2d
Historia
Rafał Marciniak
30
3a
Wychowanie fizyczne
Marcin Odżygóźdź
sg 4
Chłopcy
Wychowanie fizyczne
Marzena Niechajczyk
sg 3
Dziewczyny
Matematyka
Magdalena Mucke-Maziarz
23
3c
Język polski
Paulina Preckajło
31
3d
5
11:45 - 12:30
Język polski
Dorota Herrmann
33
1a
Informatyka
Parys Trojan
29
gr1
Język angielski
Anna Okowicka
24
gr2
Religia
Kamila Lenart-Rogala
16
1c
Język polski
Marzena Funke
32
1d
Historia
Edyta Sikorska
25
2a
Wychowanie fizyczne
Marcin Odżygóźdź
sg 3
Chłopcy
Wychowanie fizyczne
Elżbieta Bigda
S5
Dziewczyny
Język angielski
Kamil Marcinowicz
15
gr1
Język angielski
MAGDALENA SAWICKA-Gwóźdź
Brak sali
gr2
Język niemiecki
Marta Markowska-Staruch
13
gr1
Język niemiecki
Agnieszka Drężek
19
gr2
Fizyka z astronomią
Wioletta Korgiel
28
3a
Matematyka
Magdalena Mucke-Maziarz
23
3b
Geografia
Aldona Błakita
22
3c
Historia
Rafał Marciniak
30
3d
6
12:40 - 13:25
Wiedza o społeczeństwie
Ilona Cieślik
31
1a
Matematyka
Magdalena Mucke-Maziarz
23
1b
Język polski
Dorota Herrmann
33
1c
Doradca zawodowy
Kamil Marcinowicz
15
1d
Język polski
Marzena Funke
32
2a
Wychowanie fizyczne
Marcin Odżygóźdź
sg 3
Chłopcy
Wychowanie fizyczne
Elżbieta Bigda
S5
Dziewczyny
Matematyka
Marzena Mrzygłód
25
2c
Historia
Edyta Sikorska
30
2d
Biologia
Justyna Niemiec-Zawadzka
19
3a
Język angielski
Justyna Kostewicz
2
podstawowy
Język angielski
MAGDALENA SAWICKA-Gwóźdź
14
zaawansowany
Język niemiecki
Marta Markowska-Staruch
13
podstawowy
Język niemiecki
Beata Piasecka
16
zaawansowany
Fizyka z astronomią
Wioletta Korgiel
28
3d
7
13:35 - 14:20
Wychowanie do życia w rodzinie
Edyta Sikorska
30
1a
-
Godzina z wychowawcą
Dorota Herrmann
33
1c
-
Wychowanie do życia w rodzinie
Ilona Cieślik
31
2a
Język niemiecki
Agnieszka Drężek
13
gr1
Język angielski
Justyna Kostewicz
2
gr2
Język polski
Marzena Funke
32
2c
Wiedza o społeczeństwie
Agnieszka Dybza-Zienowicz
22
2d
Język angielski
MAGDALENA SAWICKA-Gwóźdź
14
zaawansowany
Biologia
Justyna Niemiec-Zawadzka
19
3b
Fizyka z astronomią
Wioletta Korgiel
28
3c
Wychowanie fizyczne
Mateusz Kaźmierczak
S5
3d
8
14:25 - 15:10
-
-
-
-
-
Wychowanie do życia w rodzinie
Ilona Cieślik
31
2b
Język polski
Marzena Funke
32
2c
-
Wychowanie fizyczne
Elżbieta Bigda
S5
Dziewczyny
-
-
Wychowanie fizyczne
Mateusz Kaźmierczak
sg 2
3d
9
15:15 - 16:00
-
-
-
-
-
-
-
-
Wychowanie fizyczne
Elżbieta Bigda
S5
Dziewczyny
-
-
-
10
16:05 - 16:50
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Czwartek
1
08:00 - 08:45
Wychowanie fizyczne
Elżbieta Bigda
sg 1
Dziewczyny
Język polski
Katarzyna Szymańska
32
1b
Doradca zawodowy
Kamil Marcinowicz
15
1c
Plastyka
Małgorzata Stąporek
28
1d
Chemia
Katarzyna Ciechanowicz
2
2a
Język polski
Dorota Herrmann
33
2b
Historia
Edyta Sikorska
30
2c
Informatyka
Parys Trojan
29
gr1
Język angielski
MAGDALENA SAWICKA-Gwóźdź
14
podstawowy
-
Matematyka
Magdalena Mucke-Maziarz
23
3c
-
2
08:55 - 09:40
Wychowanie fizyczne
Elżbieta Bigda
sg 1
Dziewczyny
Język polski
Katarzyna Szymańska
32
1b
Plastyka
Małgorzata Stąporek
28
1c
Historia
Edyta Sikorska
30
1d
Matematyka
Magdalena Mucke-Maziarz
23
2a
Język polski
Dorota Herrmann
33
2b
Matematyka
Marzena Mrzygłód
25
2c
Zajęcia techniczne
Parys Trojan
31
2d
Godzina z wychowawcą
MAGDALENA SAWICKA-Gwóźdź
14
3a
Chemia
Katarzyna Ciechanowicz
2
3b
Biologia
Justyna Niemiec-Zawadzka
19
3c
-
3
09:50 - 10:35
Język polski
Dorota Herrmann
33
1a
Plastyka
Małgorzata Stąporek
28
1b
Język angielski
Justyna Kostewicz
16
gr1
Język niemiecki
Agnieszka Drężek
13
gr2
Matematyka
Marzena Mrzygłód
25
1d
Język polski
Marzena Funke
30
2a
Matematyka
Magdalena Mucke-Maziarz
23
2b
Biologia
Justyna Niemiec-Zawadzka
19
2c
Język angielski
MAGDALENA SAWICKA-Gwóźdź
14
gr1
Język angielski
Kamil Marcinowicz
15
gr2
Wychowanie fizyczne
Alina Chęcińska
sg 1
Chłopcy
Wychowanie fizyczne
Elżbieta Bigda
S5
Dziewczyny
Język polski
Katarzyna Szymańska
32
3b
Chemia
Katarzyna Ciechanowicz
2
3c
Język polski
Paulina Preckajło
31
3d
4
10:50 - 11:35
Język niemiecki
Agnieszka Drężek
13
podstawowy
Język angielski
Kamil Marcinowicz
15
zaawansowany
Matematyka
Magdalena Mucke-Maziarz
23
1b
Matematyka
Marzena Mrzygłód
25
1c
Godzina z wychowawcą
Marta Markowska-Staruch
14
1d
Biologia
Justyna Niemiec-Zawadzka
19
2a
Historia
Edyta Sikorska
28
2b
Język polski
Marzena Funke
30
2c
Chemia
Katarzyna Ciechanowicz
2
2d
Wychowanie fizyczne
Alina Chęcińska
sg 1
Chłopcy
Wychowanie fizyczne
Elżbieta Bigda
S5
Dziewczyny
Język polski
Katarzyna Szymańska
32
3b
Język angielski
Justyna Kostewicz
16
podstawowy
Język angielski
Anna Okowicka
24
zaawansowany
Język polski
Paulina Preckajło
31
3d
5
11:45 - 12:30
Język angielski
Kamil Marcinowicz
15
podstawowy
Język niemiecki
Marta Markowska-Staruch
14
zaawansowany
Historia
Edyta Sikorska
31
1b
Język niemiecki
Agnieszka Drężek
13
gr1
Język angielski
Anna Okowicka
24
gr2
Religia
Kamila Lenart-Rogala
16
1d
Wychowanie fizyczne
Alina Chęcińska
sg 3
Chłopcy
Wychowanie fizyczne
Marcin Odżygóźdź
S5
Dziewczyny
Godzina z wychowawcą
Justyna Kostewicz
2
2b
Fizyka z astronomią
Wioletta Korgiel
28
2c
Geografia
Aldona Błakita
22
2d
Język polski
Katarzyna Szymańska
32
3a
Historia
Rafał Marciniak
30
3b
Matematyka
Magdalena Mucke-Maziarz
23
3c
Matematyka
Marzena Mrzygłód
25
3d
6
12:40 - 13:25
Fizyka z astronomią
Wioletta Korgiel
28
1a
Religia
Kamila Lenart-Rogala
16
1b
Historia
Edyta Sikorska
31
1c
Język polski
Marzena Funke
32
1d
Wychowanie fizyczne
Alina Chęcińska
sg 3
Chłopcy
Wychowanie fizyczne
Marcin Odżygóźdź
S5
Dziewczyny
Geografia
Aldona Błakita
22
2b
Chemia
Katarzyna Ciechanowicz
2
2c
Język niemiecki
Marta Markowska-Staruch
14
gr1
Język niemiecki
Agnieszka Drężek
13
gr2
Matematyka
Marzena Mrzygłód
25
3a
Matematyka
Magdalena Mucke-Maziarz
23
3b
Biologia
Justyna Niemiec-Zawadzka
19
3c
Historia
Rafał Marciniak
30
3d
7
13:35 - 14:20
Matematyka
Magdalena Mucke-Maziarz
23
1a
Język niemiecki
Agnieszka Drężek
13
gr1
Język angielski
Anna Okowicka
24
gr2
Religia
Kamila Lenart-Rogala
16
1c
-
Fizyka z astronomią
Wioletta Korgiel
28
2a
Wiedza o społeczeństwie
Agnieszka Dybza-Zienowicz
31
2b
Wychowanie fizyczne
Alina Chęcińska
sg 1
gr2
Matematyka
Marzena Mrzygłód
25
2d
Geografia
Aldona Błakita
22
3a
Godzina z wychowawcą
Rafał Marciniak
30
3b
Wychowanie fizyczne
Ryszard Szafirowicz
S5
Chłopcy
Wychowanie fizyczne
Marcin Odżygóźdź
sg 3
Dziewczyny
Biologia
Justyna Niemiec-Zawadzka
19
3d
8
14:25 - 15:10
Religia
Kamila Lenart-Rogala
16
1a
-
Geografia
Aldona Błakita
22
1c
-
-
-
Wychowanie fizyczne
Alina Chęcińska
sg 1
gr2
-
Religia
Beata Klimaszewska
14
3a
Fizyka z astronomią
Wioletta Korgiel
28
3b
Wychowanie fizyczne
Ryszard Szafirowicz
S5
Chłopcy
Wychowanie fizyczne
Marcin Odżygóźdź
sg 3
Dziewczyny
Wychowanie fizyczne
Mateusz Kaźmierczak
sg 4
3d
9
15:15 - 16:00
Wychowanie fizyczne
Ryszard Szafirowicz
sg 1
Chłopcy
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Wychowanie fizyczne
Mateusz Kaźmierczak
S5
3d
10
16:05 - 16:50
Wychowanie fizyczne
Ryszard Szafirowicz
sg 1
Chłopcy
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Piątek
1
08:00 - 08:45
Plastyka
Małgorzata Stąporek
28
1a
Język niemiecki
Agnieszka Drężek
13
gr2
Wychowanie fizyczne
Ryszard Szafirowicz
S5
Chłopcy
Wychowanie fizyczne
Elżbieta Bigda
sg 2
Dziewczyny
Religia
Kamila Lenart-Rogala
16
1d
Wychowanie fizyczne
Alina Chęcińska
sg 1
Chłopcy
Wychowanie fizyczne
Marcin Odżygóźdź
sg 3
Dziewczyny
Język polski
Dorota Herrmann
33
2b
Język polski
Marzena Funke
31
2c
Informatyka
Parys Trojan
29
gr2
-
-
-
-
2
08:55 - 09:40
Geografia
Aldona Błakita
22
1a
Religia
Kamila Lenart-Rogala
16
1b
Wychowanie fizyczne
Ryszard Szafirowicz
S5
Chłopcy
Wychowanie fizyczne
Elżbieta Bigda
sg 2
Dziewczyny
Język polski
Marzena Funke
31
1d
Wychowanie fizyczne
Alina Chęcińska
sg 1
Chłopcy
Wychowanie fizyczne
Marcin Odżygóźdź
sg 3
Dziewczyny
Język niemiecki
Agnieszka Drężek
13
gr1
Język angielski
Justyna Kostewicz
2
gr2
Zajęcia techniczne
Parys Trojan
30
2c
Matematyka
Marzena Mrzygłód
25
2d
Zajęcia artystyczne
Dorota Herrmann
33
3a 3b 3c 3d
Zajęcia artystyczne
Dorota Herrmann
33
3a 3b 3c 3d
Zajęcia artystyczne
Dorota Herrmann
33
3a 3b 3c 3d
Zajęcia artystyczne
Dorota Herrmann
33
3a 3b 3c 3d
3
09:50 - 10:35
Religia
Kamila Lenart-Rogala
16
1a
Matematyka
Magdalena Mucke-Maziarz
23
1b
Geografia
Aldona Błakita
22
1c
Wychowanie fizyczne
Kamil Chicewicz
sg 1
gr1
Informatyka
Parys Trojan
29
gr2
Język polski
Marzena Funke
31
2a
Historia
Edyta Sikorska
30
2b
Matematyka
Marzena Mrzygłód
25
2c
Wychowanie fizyczne
Piotr Stępnik
S5
gr1
Wychowanie fizyczne
Tomasz Pozorski
sg 2
gr2
Zajęcia artystyczne
Dorota Herrmann
33
3a 3b 3c 3d
Zajęcia artystyczne
Dorota Herrmann
33
3a 3b 3c 3d
Zajęcia artystyczne
Dorota Herrmann
33
3a 3b 3c 3d
Zajęcia artystyczne
Dorota Herrmann
33
3a 3b 3c 3d
4
10:50 - 11:35
Historia
Edyta Sikorska
31
1a
Wychowanie fizyczne
Marcin Odżygóźdź
sg 3
Chłopcy
Wychowanie fizyczne
Marzena Niechajczyk
sg 2
Dziewczyny
Matematyka
Marzena Mrzygłód
25
1c
Wychowanie fizyczne
Kamil Chicewicz
sg 1
gr1
Język angielski
Justyna Kostewicz
2
gr2
Zajęcia techniczne
Parys Trojan
28
2a
Religia
Kamila Lenart-Rogala
16
2b
Geografia
Aldona Błakita
22
2c
Wychowanie fizyczne
Piotr Stępnik
S5
gr1
Wychowanie fizyczne
Tomasz Pozorski
sg 4
gr2
Język polski
Katarzyna Szymańska
32
3a
Matematyka
Magdalena Mucke-Maziarz
23
3b
Historia
Rafał Marciniak
30
3c
Język angielski
Anna Okowicka
24
3d
5
11:45 - 12:30
Język polski
Dorota Herrmann
33
1a
Wychowanie fizyczne
Marcin Odżygóźdź
sg 1
Chłopcy
Wychowanie fizyczne
Marzena Niechajczyk
sg 2
Dziewczyny
Język angielski
Justyna Kostewicz
13
gr1
Język angielski
Anna Okowicka
24
gr2
Informatyka
Parys Trojan
29
gr1
Wychowanie fizyczne
Kamil Chicewicz
sg 3
gr2
Geografia
Aldona Błakita
22
2a
Chemia
Katarzyna Ciechanowicz
2
2b
Religia
Kamila Lenart-Rogala
16
2c
Język angielski
MAGDALENA SAWICKA-Gwóźdź
14
gr1
Język angielski
Kamil Marcinowicz
15
gr2
Matematyka
Marzena Mrzygłód
25
3a
Język polski
Katarzyna Szymańska
32
3b
Język polski
Paulina Preckajło
31
3c
Chemia
Justyna Niemiec-Zawadzka
19
3d
6
12:40 - 13:25
Matematyka
Magdalena Mucke-Maziarz
23
1a
Język polski
Katarzyna Szymańska
32
1b
Język polski
Dorota Herrmann
33
1c
Język angielski
Kamil Marcinowicz
15
gr1
Wychowanie fizyczne
Kamil Chicewicz
sg 3
gr2
Język angielski
Anna Okowicka
24
gr1
Informatyka
Parys Trojan
29
gr2
Biologia
Justyna Niemiec-Zawadzka
19
2b
Język angielski
MAGDALENA SAWICKA-Gwóźdź
14
gr2
Język polski
Paulina Preckajło
31
2d
Chemia
Katarzyna Ciechanowicz
2
3a
Wychowanie fizyczne
Marcin Odżygóźdź
S5
Chłopcy
Wychowanie fizyczne
Marzena Niechajczyk
sg 1
Dziewczyny
Religia
Kamila Lenart-Rogala
16
3c
Matematyka
Marzena Mrzygłód
25
3d
7
13:35 - 14:20
Język angielski
Kamil Marcinowicz
15
podstawowy
Godzina z wychowawcą
Katarzyna Szymańska
32
1b
-
Matematyka
Marzena Mrzygłód
25
1d
Matematyka
Magdalena Mucke-Maziarz
23
2a
-
-
-
Język angielski
MAGDALENA SAWICKA-Gwóźdź
14
zaawansowany
Wychowanie fizyczne
Marcin Odżygóźdź
S5
Chłopcy
Wychowanie fizyczne
Marzena Niechajczyk
sg 1
Dziewczyny
Chemia
Katarzyna Ciechanowicz
2
3c
Religia
Kamila Lenart-Rogala
16
3d
8
14:25 - 15:10
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
9
15:15 - 16:00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
10
16:05 - 16:50
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-